kun kerroin että olen 10 vuotta ollut sinkku ja yksinäinen ja kaveriton. Aion tästä lähtien valehdella ja kertoa että on paljon kavereita ja olen seurustellut usein.
nainen ei halunnut tutustua
tuntematon luuseri
4184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hankala tilanne, en itsekään tykkäisi valehdella, mutta totuuden kertominen olisi varmasti turnoff naisille jotka juuri haluaa että mies on kaikinpuolin suosittu.
Olisi aika hauska tilanne jos pääsee poikuudestaan eroon jonkin naisen kanssa jolle on aikaisemmin valehdellut edellämainitusti, minkälaisen reaktion naiselta saa kun seksin jälkeen kertoisi, että veit muuten juuri poikuuteni, alkaisiko itkemään?
Reaktio olisi varmaan tämänkaltainen:
http://s1.thejournal.ie/media/2013/10/snl-crying.gif
Jos ATM kuvittelee että naisesta se olisi jotenkin romanttista että hänellä ei ole aikaisempia suhteita ja panoja, niin nyt on viimeistään aika alkaa opettelemaan näitä valkoisia valheita. Nainen tuntee itsensä likaiseksi lutkaksi tälläisen ATM-joutsenen vierellä.
Toinen asia minkä ATM:n tulee tietää, että hän ei saa vahingossakaan kritisoida antamalla naiselle lutkan kuvaa hänen entisistä suhteistaan.
Ja kavereita pitää olla, vaikka sitten siellä kotipuolessa vähintään 20. Valkoiset valheet tässäkin käyttöön.
Ja työtä ja opiskelua ja harrastuksia ja muita kissanristijäisiä pitää olla. Tässä voi myös valehdella tai vähintään liioitella.
Jos panettaa niin mee huo.riin. Parilla sadalla egella saat varmasti kaunista suomi huo.raa ja pääset vähemmällä vaivalla eikä tarvii tehdä edes vaikutusta ja horolle ei tarvii valehdella. Se vaan on niin että edes yksinäiset naiset ei haluu yksinäistä miestä. Yksinäiset miehet on niin luusereita ja arvottomia naisten silmissä että itsetunto siinä murenee pikku hiljaa.