Olen hyytelöä

kun näen komean miehen kadulla.

Antti Tuisku...nam!
867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyi saatana!! Ihan symppis kaveri mutta ei herätä sen ihmeempiä fiiliksiä, sen musasta en oikein diggaa kun mulle toimii punkrock paremmin :P Itkuvirsiä en jaksa kuunnella, pitää olla energiaa musiikissa.

Äänestä

Sika! :((((((((

Äänestä
  • Oletko umpihomppeli vai bi ?

    Äänestä

  • Hikisinkku N kirjoitti:

    Oletko umpihomppeli vai bi ?

    Olen umpihomppeli.

    Äänestä

  • Ikisinkku M kirjoitti:

    Olen umpihomppeli.

    Eikö trollille juna tullutkaan? voi voi, no paremmalla onnella sitten huomenna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miesvm1967 kirjoitti:

kun näen komean miehen kadulla.

Antti Tuisku...nam!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu