Siis sellaista, jotka kykenee syvällisempiin tunteisiin ja muuhunkin kuin rakastumaan naisen ulkonäköön ja jonka kaikki tekemiset seurassani ole läpeensä itsekkäitä ja keskity vain siihen, miten hän saisi seksiä.
En nimittäin ihan usko, että pinnallisen ja itsekkään miehen kanssa pystyy muodostamaan onnellista parisuhdetta
En nimittäin ihan usko, että pinnallisen ja itsekkään miehen kanssa pystyy muodostamaan onnellista parisuhdetta
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuskin...
On meitä. Jos miehen yhteydessä mainitaan kirjaimet ATM, niin se takaa laadun.
ATM = Aivan Täydellinen Mies :)
Onhan meitä *LIPS*
Löytyy mutta ei löydy naisia jotka ei jotka ajattelis muutakin kuin miehen ulkonäköö.
Miksei naisen ulkonäöstä saisi tykätä, ihan älytöntä :D Kaikki lähtee ulkonäöstä mutta sen jälkeen luonteella on merkitystä.
On tietysti, mutta meistä pääsevät nauttimaan vain max 50kg kauniit, vähintään b-kupilliset akateemiset teinineitsyet.
Syytä itseäsi jos et käyttänyt etsikkoaikaasi.
Akateeminen teini.
Tuolla niitä 18-vuotiaita akateemisia on poksauteltu fuksiaisissa pitkin syksyä.
onko olemassa naisia, jotka ei ajattele kuin haarovälillään? katsele välillä silmilläsi ja ajattele aivoillasi, niin voi tulla vastaan tuollainen mies
Minä olen sellainen.
Jos miehellä ei ole seksi mielessä niin se on joko eunokki tai homo.
Miehellä on heti seksi mielessä jos kiikarissa on vähääkään pantavan näköinen nainen.