En ole koskaan tykännyt olla ylipainoinen. Olen kokeillut kaikenlaisia laihdutuskuureja ja -pillereitä ilman ihmeempiä tuloksia. Ongelmani on se, että tykkään ruuasta liikaa. Kun kaupan laihdutusruuat eivät tuntuneet auttavan, olin epätoivoinen ja päätin etsiä jotakin muuta.
Halusin kokeilla jotain luonnollista ja löysin Hoikkadietin Cittarista. Se on tieteellisesti luotu, vitamiineja ja hivenaineita ym. sisältävä tuote ja siinä on myös antioksidantteja. Olin kuullut ystävättäreltäni, että se on mainio apu painonpudotuksessa, joten olihan minun kokeiltava, josko se toimisi minullakin, ja toimihan se!
Täytyy kiittää Hoikkadieettiä , sillä tämä on eka kerta, kun jokin tuote on auttanut minua. Voin paremmin, minulla on enemmän virtaa ja voin vihdoin käyttää muodikkaita vaatteita.
Enkä näytä enää läskipallerolta. Samalla kun painoni putoaa, myös mielialani kohoaa ja sen myötä jaksan jo vahtia syömisiänikin paremmin. Hoikkadieetti on siis muuttanut sekä minua, että asennettani.
Kahden viikon annos maksa vain alle 0.8 sentiä atrialta 2- kertaa päivässä. Vahinko ettei tuotetta saa postimyynnistä, sillä Saksassa valmistettu laatuote menee kuin häkä kaupaksi elintarvikeliikkeissä www.hoikadietti.fi sivuilla on arvostetun ravintoterapeutin neuvoja.
Eipä olisi uskonut!
1
188
Vastaukset
- Faktaa.
Suositeltavia lisäravinteita tarpeen mukaan:
Omega-3 rasvahapot, D-vitamiini, C-vitamiini, antioksidantit, hivenaineet, probiootit, alfalipoiini.
Hiven ja kivennäisaineita aineita ovat mm. sinkki, seleeni, kromi, kupari, kalsium, rauta, magnesium, mangaani, pii.
Valmisteita voi nauttia erikseen tarpeen mukaan ja markkinoilla on valmisteita, jotka sisältävät useita aineita yhdessä. Älä käytä useita ravintolisiä samaan aikaan, jos et tiedä tarkkaan niiden sisältämiä aineita ja määriä. Käytä asiantuntijoita apuna suunnitellessasi lisäravinteiden käyttöä. Hoikkadieettissä on mm. näitä ainesosia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467565
- 334173
- 573685
- 503170
- 172856
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons572471- 542388
- 402329
- 452322
- 162266