Tota mulla olis 24 vuotias poikaystävä joka 3 kk päästä täyttää 25, ja en millään keksisi hänelle lahjaa. Mietin että onko semmonen teräs ranneketju hyvä mis on laatta ja mihin kaivertaisin hänen nimensä ja meidän vuosipäivämme.. Mutta onko ihan normii antaa teräskoruja lahjaks, ja miten ne eroaa hopeista? Voika teräs ruostua, sillee ku monille koruille käy kun käy niiden kanssa suihkussa esim? Neuvvokaa pliis, tai kertokaa ideoita? :) KIitos etukäteen tosipaljon! :))
Vastaukset 4
- monaliisa
Kivalta lahjalta kuulostaa :)
- muuten joo..
Muuten ehkä hyvä, mut en kaiverruttais hänen syntymäpäivälahjaan teidän vuosipäiväänne..
- asdsad1
Itse ostin entiselle avomiehelle kellon, jossa oli vuosipäivämme kaiverrettuna....ero tuli, toisaalta ei hän edes kelloa käyttänytkään..liekö heittänyt jo pois..
- asdsad1
Selvennän vielä, että ero ei sentään kellon takia tullut :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 951586
- 721254
- 901212
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois275997- 95929
- 40904
- 49777
- 80765
- 55753
- 45695