Tekeekös tällä Lidlin mailalla mitään edes kuntoilijalle
http://www.lidl.fi/fi/index.nsf/pages/c.o.oow.20040916.p.Sulkapallomaila
Aloittelijan
4
3088
Vastaukset
- Pontus
Yli kymmenen vuotta pelanneen aktivin isällinen neuvo: käy alan liikkeestä aloittelijalle sopiva keppi, noista "huoltsikkakepeistä" ei oo ku harmia. Rakennekin on hieman epäilyttävä, nimittäin grafiitti ja hiilikuitu on sama asia... ei liene mahdollista että maila olisi täyttä hiilikuitua. Huijauksen makua.
- C C
Näyttää ihan hyvältä aloittelijan mailalta.
toivottavasti varsikin taipuu,eikä ole jäykkä rautakanki....
PS.Pontuksen voitan vaikka Shellin puukepillä :)- Pontus
"Hyvältä aloittelijan mailalta"... kusetusta mitä kusetusta, niinku Lidlin vehkeet yleensäkin. Ja sopii tulla koittaa, voin antaa 14pojoo eteen. Lainaan jopa mailan ni ei tarvii halolla huitoa.
- qpu
Osta multa Forza Legend 60. Hyvä maila aloittelijalle. Uudenveroinen. Joudun luopumaan
harrastuksesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1086138Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto605091SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun584217SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost103586Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1183135SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502523Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352459Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat632206Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val231561