Onko ihan pöljää maksaa muutama sata euroa parista tunnista vierellä köllöttelyä, halaamista ja suukottelua?
Seksi täysin vieraan naisen kanssa tuntuu itsestä hieman hankalalle.Mutta läheisyys sopivan helposti lähestyttävän naisen kanssa voisi toimia. Olen kuitenkin itse aika avoin ja osaan näyttää tunteeni helposti.
Pieni hetki voisi taas antaa voimaa useaksi kuukaudeksi.
Maksettu läheisyys ilman seksiä.
4
145
Vastaukset
No luulisi tuohon olevan vaikeaa saada ihan fiilistä läheisyydestä. Mutta no... Siis pöljää ja pöljää. En mä tiiä. Jos siitä valmis on maksamaan ja jos joku moista palvelua tarjoaa, niin mikäs siinä. Kosketusta ihminen kaipaa.
Mee thaihierontaan ja ota pelkkää hierontaa. Ei ne osaa hieroa, mutta saatpahan kosketusta. Silmät kiinni ja nautit siitä ku sua rääpitään päästä varpaisiin.
- Joku vaan
Eräs blogi :)
"Kosketuksen puutteessa
Enpä ole koskaan huorissa käynyt. Enkä varsinaisesti ole vieläkään. Vaan tulihan käytyä semmosessa thai"hieronnassa" sitten. Kaveri pääsi kuuden viikon työputkeltaan Suomeen ja halusi lähteä vähän viihteelle. No lähin seuraksi. Siinä sitten kaiffaria venaillessa maksoin itsekin puolen tunnin hieronnasta. Aattelin, että antaa ny hieroo vaikka mun selkää, ku onhan se kipeä treenien jäljiltä. Ja tiesinhän minä nyt, että ei sieltä mitään oikeaa hierontaa saa, mutta aattelin että jos ny ees paskaa.
No eihän se ollu "hieronu" varmaa ku kaks minuuttia, ku meinas että ota housut pois. No jaa kai tämä kokovartalohierontanakin menee aattelin. Ja sithän se enää hieronu ku etupuolelta. Kovasti se yritti ohimennen hivellä mulkkua siinä, josko halu maksaa lisäpalveluista nostais päätään. Ja sit kysy suoraan, että haluanko käsityön tai seksiä.
Vaan enpä halunnu. Jostain syystä ei kyllä käynyt siinä tilassa ees mielessä. Ei oikein mun juttu sillä tapaa. Vaan siitä 30min kosketusterapiasta nautin kyllä oikeesti. Ei minun mielestä ole paha palvelu muutamalla kympillä saada semmonen päästä varpaisiin hively ja kosketus sessio. Semmosia pitäs saada hemmetti joka kauppakeskuksestakin, että voisi käydä rentoutumassa kesken reissun välillä.
Miksihän muuten muijien kanssa usein menee niin, että mä pääsen kyl hieroo ja hivelee, mut nuo harvoin antaa siit takas. Tai useinhan se menee sillee, että ku muijalle antaa kokovartalohieronnan, joka kivast kiertää kropan päätyen sisäreisiin, niin siit saa sit takas pillua, ku muija on aika märkä yleensä siinä kohtaa. Josko moisen käsittelyn jolleki muijalle vielä pääsen täs antamaan, niin siinä kohtaa ku se alkaa vittu märkänä jo työntää persettää vähän ylöspäin, niin toteen vaan - Jaha se ois sit mun vuoro." - ujhvvvhuuuhvvhhuuuhv
Onhan pelkästään tuota halimista tarjoavia maailmalla, eikä siihen liity mitenkään seksi. Hinta tosin kuulostaa aika kovalta.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179