Yle fem 21.30

Atm:t pääsevät ääneen.
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Parasta ennalta ehkäisevää toimintaa olisi jos naiset 20-29v antaisivat pillua meille.

Äänestä

Juuri ennen sitä tulee samalta kanavalta toinenkin kiinnostava ohjelma:

Asiaa ihmiskaupasta. Nuoret tytöt ovat arvokkainta kauppatavaraa. Toimittaja: Barbro Björkfelt.

Noinhan se menee, nuori pillu pyörittää maailmaa ja sitä me kaikki miehet haluamme.

Äänestä

Atm juttu ja pedofiili juttu olisi pitänyt laittaa ihan eri ohjemaan. Olisin kyllä halunnut sanoa pari sanaa naisista tuossa ohjelmassa ja aion katsoa sen itse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään. kirjoitti:

Atm:t pääsevät ääneen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu