Orava putosi yllättäen puusta,

mutta minkä takia?
15194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Näki nälkää...

Äänestä

Alkoi huimata.

Äänestä

Luuli olevansa liito-orava...

Äänestä

.

"Luonto karsii"

Blah

.

Äänestä

Ol syöny liikaa pähkinöitä ja oksa katkes alta.

Äänestä

kyllästyi olemaan

Äänestä

En usko!

Äänestä

Se yritti hypätä viereisen puun oksalle. Virhearviointi. Hyppy jäi lyhyeksi.

Äänestä

Näki naarasoravan ja astui harhaan.

Äänestä

Oravannahkakauppias ampu teeree, osu kurreen

Äänestä

Oli kiire alas ja päätti heittääntyä.

Äänestä

"Eino" pudotti puusta

Äänestä

"Eino" pudotti puusta

Äänestä

"Eino" pudotti puusta

Äänestä

Se kuoli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurreorava kirjoitti:

mutta minkä takia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu