Olen kiltti nainen

Ja tosi kaunis. Isken vain rumia tai tavallisia miehiä. Komeat on pettäjiä ja kohtelevat huonosti naisia.
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei naiset iske miehiä.

Äänestä

Annatko pimpii minulle?

Äänestä

Oikeasti sää olet hiukka pulska yh-äippä, joka hinkuu hyvätuloisen miehen kainaloon. Sussa ei ole mitään erityistä. Siksi sä kirjoittelet täällä.

Hähä! :D

Äänestä

S-nan tytär. Taas huoraamassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti nainen :) kirjoitti:

Ja tosi kaunis. Isken vain rumia tai tavallisia miehiä. Komeat on pettäjiä ja kohtelevat huonosti naisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu