Eronneena kaverina joitakin yhden illan juttuja kokeneena herää kysymys nykymuodista?
Jokaisella ollut stringit ja ajeltu sieltä myös.
Mielihalujeni kohteella olisi naiselliset alushousut ja karvoihin katsomati niitäkin saisi olla, en kuitenkaan tarkoita pikkuhousuja.
Midipöksyt, karvojen pilkottaessa resorien välistä olleen monien muidenkin mieleen?
Aikuinen nainen, miksi et ole oma itsesi aikuinen nainen vaan olet muodin viemänä?
Ps. verhoillut sääret saavat hyväilyjä. Käytätkö sukkiksia, sukkia taikka stay uppeja?
Miksi aikuisena naisena ohitat tuon parhaimman naisellisen sulonäkymäsi ja...
+50 vuotiaalla stringit?
3
530
Vastaukset
- Mirja
Olen kuusissakymmenissä oleva eronnut rouva ja olen tapaillut kesästä lähtien kolmekymppistä kaveria joka on kylläkin naimisissa.
Me olemme aina alasti kun pääsemme yhdessä viettämään hetkemme. Hänen toiveensa mukaisesti olen posliini.
Enemmänkin haluaisin meidän suhteeltamme mutta tähän on tyytyminen. Molemmat nautimme kuitenkin hyvästä ja antoisasta seksistä.
Ehkäpä pitäisi kuitenkin miettiä myös mitä uutta voisin tarjota etten menetä häntä?
Vaimo lapsen saannin jälkeen muuttunut kylmäksii ja itse olen kuuma ja halukas mutta ikäneito kuitenkin.
Miten pidän kaverini mielenkiinnon tapissa? - Sari vm-70
Stringit eivät ole naiselliset ja ovat epämukavatkin, posliinia en ymmärrä aikuisella naisella, itse käytän midi ja tai mallin pöksyjä ja ovat kauniit ja seksikkäät.
- mummonkalsarit 1
kuulostaa märältä, laukean justihinsa ! jeps
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811268
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138883- 84824
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47674Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t246592Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311580Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55569- 51549
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7540