Tuossa alempana on keskusteluketju miesten alapääkarvoista...
Pistin merkille, että monet miehet ajelevat karvat kalunvarresta!
Siis, mitäh, kasvaako jollakin miehellä karvoja siinä varressakin??? Olen tavannut tähän mennessä vain karvattomia vehkeitä.. =)
Sit moni mies poistaa karvat palleistaankin. Mitenkä te sen teette? Saksilla vai vallanko vahalla? Mahtaa olla näky. Kun mietin niitä kaikkia karskeja miestuttujani, kun ne höylää munaskuukkeleitaan, niin ei voi muuta kuin nauraa....
munakarvat?
5
948
Vastaukset 5
- se saa joka ajaa
Mua taas pelkästään hymyilyttää leveästi, kun otan kieleni käsittelyyn sellaisen karskin miehen karvattomat pallit ja vehkeen. Karvaisia en huolisi lähellekään, joten..
- huvinsa kullakin
filosofinen kysymys: miksi ihmisen genitaalialueen karvoitus on enemmän kuin pelkkää "karvaa"? Että asiaa käsittelevään ketjuunkin tulee parisataa vastausta puolesta ja vastaan. Herättää ilmeisesti suuria tunteita.
- ei ainakaan
minun miehellä ole näkynyt siittimen varessa karvoja
- karvainen ville
mulla on alkanu tulla munakarvoi jo 11,5 vuotiaanaa.oon nyt 13
- TosiKarvatonMies
Moikka vaan.
Juu, kyllä sielläKIN kasvaa karvoja.
Ihan käsi-peli-partakoneella olen poistellut karvat palleista jne.
Mutta jatkokysymys, johon toivoisin asiallisia vastauksia.
Nykyään on noita laser ym. hoitoja, mutta itse en ainakaan ole löytänyt paikkaa, joka avoimesti kertoo sivuillaan, että poisto onnistuu myös alapäästä. (aina vaan naisille sitä sun tätä plaa plaa...)
Kertokaa ihmeessä ympärisuomen näitä paikkoja, ja hintoja, koska onhan se selvä että kysyntä on olemassa. Joka taas tarkoittaa että tarjontaa lähes varmasti on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791356
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7506Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498