Melko tuoreen miesystäväni syntymäpäivä lähestyy. Olisi kiva keksiä jotain vähän spesiaalimpaa, kuitenkin kohtuuhinnalla. Vinkkejä? Ai niin, miehellä ikää 27v. Ja harrastuksiin liittyvät kamat on jo, että semmosia ei tarvi. Eikä mitään erityisiä mieltymyksiä ole vielä tullut esiin.
ongelma - lahja miehelle!
hantuli
6
97
Vastaukset
- //Mies//
Mites tällainen?
http://www.mulletoi.com/shop/kodin_sisustaminen/erikoiset_kellot/prod__2655_pakeneva_heratyskello
:D Älä hanki mitään.
Yllättyy ainakin takuulla :-D- Maanantaikpl
1) Leivo sille kakku!
tai
2) Askartele sille joulukalenteri;
- Tarvikkeet 27 tölkkiä erilaisia oluittölkkejä (kaikki joko 0.5 tai 0.33) ja vähän jeesusteippiä. Asetellaan oluet 3 x 3 x 3 kekoon ja sidotaan yhteen teipillä.
tai
3) molemmat - ....
Osta sille epilaattori. :)
- Isä ja insinööri
Lahjakortti intiimiin! Tykkää takuuvarmasti.
Käsi millä saa helpotusta kutiavaan selkään.
http://tinyurl.com/ocnemun
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59788
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40534
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470