Purkkien avaaminen ja se, että sillä on kieli. Pidän miestä siivouskomerossa ja otan sen sieltä ulos, kun haluan suolakurkkupurkin auki tai kaipaan klitorikseni stimulointia.
Ainoat hyödyt miehestä
Nainen kaupungista
10107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Etkö halua kalua ollenkaan?
Ajan mukana näkemykset selkeytyvät ja jalostuvat....
muuten, kaikki pienikätiset miehetkään eivät ilman apuvehkeita saa yksin kurkkupurkkia auki, mahtaa ottaa pattiin
Entäs se lampunvaihto, etkö tarvitse miestä vaihtamaan lamppua?
Ja sukat sen täytyy vaihtaa kanssa.
Laitan kurkkupurkin emättimeen.
Ehdotan, että ostat sellaisen härvelin, jolla saa purkit heikompikin kätevästi auki. Pillunuolentaa varten voisit ostaa koiran, ne tykkää lipoa kielellään. Olet sen oloinen, ettet oikeasti miestä tarvitse mihinkään!
Ette te voi voittaa, naiset. Joku mies masturboi tällekin kuvaukselle.
mistä tiesit :D
So true, hahaha... Ehtikin jo hieman jäykistyä kun huomasin sinun jo sivaltaneen kommenttiketjuun.
Ex toi minulle hillopurkin ja sanoi nauraen pöytäseurueelle, että miehistä on edes purkkien avaamiseen. Seurueen naiset nauroivat, oli niin hauska huuli. Odottelin nauruntyrskähdysten vaimenemista ja totesin purkin avattuani: "Naisista ei ole edes siihen...".