Moikkelismoi! Elikkäs olen 18v laulaja.Haluisin perustaa oman bändin.Osaan laulaa todella hyvin.Olen saanut kehuja erittäin paljon.Muuten kaikki on ok paitsi että pitäisi saada bändiin hitusen väkeä.Otattehan yhteyttä?Luotaisiin suomeen uusi huippu bändi lisää.:)) Menestymisen mahdollisuus on todella suuri kunhan saan hyvät soittajat bändiini,mahdollisimman nopee:) ottakaa yhteyttä ken kiinnostui--> [email protected] ainii eikä sukupuolella ole väliä,ikä mieluiten kuitenkin yli 15:)
Suomeen huippu bändi
Singerboy
4
208
Vastaukset
- Gitaragaveri
Niin sehän on yliarvostettua kertoa mihin päin Suomea tällaista huippu bändiä kasataan...
- Lapland,madness
Sun kannattaisi myös jättää jokin video/ääninäyte, että ihmiset voisivat oikeasti kuulla, jos laulat hyvin.
- tervetuloa !!!!!!!!!
Hyvä humppa ja tangolaulaja on aina tervetullut areenoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2555141
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!512430- 692086
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3851516Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss961181SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291093Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101029Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte173883Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9200811Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u37794