Nyt saa kertoa omia kokemuksiaan paikasta ja paikan toimintatavoista ja laadusta.
Hinta/laatusuhteesta?
Kiitän.
Bonafide HELSINKI tatska paikka kokemuksia?
5
559
Vastaukset
- Iso Pee
Vähän rullaat alaspäin niin joku on kyselly samaa ja siinä myös vastauksia muutama. Mun mielestä yliarvostettu ja ylimielinen tatuoija. Samalta kadunpätkältä löytyy parempiakin tatuoijia.
- Rebellions
Riippuu kuvasta millasen haluut. Portfolion perusteella näyttäs vaan vähän siltä, et Leenan taito ei riitä isoihin kuviin. Valmiin flashin tai muun selkeästi pienemmän kuvan voisin tuosta paikasta ottaa, mut esim selkäkuvaa tai sleeveä kiitos ei.
Paikan
suurin ongelma tällä hetkellä taitaakin olla ylihinnoittelu. Kaiken kaikkiaan hyvin keskinkertainen kuvantekijä. - Tällainenkokemus
Asiakaspalvelussa ja työn organisoinnissa voisi olla parantamisen varaa... Pitää asiakkaan jonossa roikkumassa ja kun ottaa yhteyttä, niin pyyntö odottaa ja lupaus tarttua toimeen kunhan aikaa riittää, ja tämä toistuu. Kuitenkin sitten etsii uusia asiakkaita fb sivuillaan samalla. Hämmentävää toimintaa. Suoruus voisi toimia paremmin ja kertoisi jo sinäällään ammattitaidosta, jos osaisi myöntää että ei ole osaamista/kiinnostusta/aikaa tehdä jotain projektia. Homma olisi sillä selvä ja mars sitten toisen tatuoijan penkkiin. Ei siinä silloin ongelmaa olisi.
- Bastion888
No mitä muuta voi odottaa entiseltä "viihdetanssijalta"?? ...ei ainakaan suoruutta ja asiakaspalvelua, raha kyllä kelpaa =))
- 1913
... Ja mitähän väliä sillä on, mitä joku on joskus työkseen tehnyt, jos ei ole kuitenkaan ketään vahingoittanut? En tunne koko tatuoijaa, mutta mikään entinen ammatti tuskin on väitettyä ylimielisyyttä aiheuttanut :) Ihmiset voi olla -ttumaisia ilman että työhistoriassa on mitään erikoista... Kertoo kyllä asian ilmituojan katkeeruudesta jotain tuo, että tämmöinen "muka nolo" juttu tarvii kaivella menneisyydestä. Jäitkö kenties ilman kun noin ottaa päähän vieläkin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2904771Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k512963Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52969