Nyt saa kertoa omia kokemuksiaan paikasta ja paikan toimintatavoista ja laadusta.
Hinta/laatusuhteesta?
Kiitän.
Bonafide HELSINKI tatska paikka kokemuksia?
5
591
Vastaukset
- Iso Pee
Vähän rullaat alaspäin niin joku on kyselly samaa ja siinä myös vastauksia muutama. Mun mielestä yliarvostettu ja ylimielinen tatuoija. Samalta kadunpätkältä löytyy parempiakin tatuoijia.
- Rebellions
Riippuu kuvasta millasen haluut. Portfolion perusteella näyttäs vaan vähän siltä, et Leenan taito ei riitä isoihin kuviin. Valmiin flashin tai muun selkeästi pienemmän kuvan voisin tuosta paikasta ottaa, mut esim selkäkuvaa tai sleeveä kiitos ei.
Paikan
suurin ongelma tällä hetkellä taitaakin olla ylihinnoittelu. Kaiken kaikkiaan hyvin keskinkertainen kuvantekijä. - Tällainenkokemus
Asiakaspalvelussa ja työn organisoinnissa voisi olla parantamisen varaa... Pitää asiakkaan jonossa roikkumassa ja kun ottaa yhteyttä, niin pyyntö odottaa ja lupaus tarttua toimeen kunhan aikaa riittää, ja tämä toistuu. Kuitenkin sitten etsii uusia asiakkaita fb sivuillaan samalla. Hämmentävää toimintaa. Suoruus voisi toimia paremmin ja kertoisi jo sinäällään ammattitaidosta, jos osaisi myöntää että ei ole osaamista/kiinnostusta/aikaa tehdä jotain projektia. Homma olisi sillä selvä ja mars sitten toisen tatuoijan penkkiin. Ei siinä silloin ongelmaa olisi.
- Bastion888
No mitä muuta voi odottaa entiseltä "viihdetanssijalta"?? ...ei ainakaan suoruutta ja asiakaspalvelua, raha kyllä kelpaa =))
- 1913
... Ja mitähän väliä sillä on, mitä joku on joskus työkseen tehnyt, jos ei ole kuitenkaan ketään vahingoittanut? En tunne koko tatuoijaa, mutta mikään entinen ammatti tuskin on väitettyä ylimielisyyttä aiheuttanut :) Ihmiset voi olla -ttumaisia ilman että työhistoriassa on mitään erikoista... Kertoo kyllä asian ilmituojan katkeeruudesta jotain tuo, että tämmöinen "muka nolo" juttu tarvii kaivella menneisyydestä. Jäitkö kenties ilman kun noin ottaa päähän vieläkin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853511
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1861394- 771377
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401060Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310962- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835