Voisin luonnehtia itseäni älykkääksi, mutta en ole menestynyt.
Taidan olla laiska?
Älykkyys ja menestys
9
128
Vastaukset 9
Ehkä olet lähempänä apinaa kuin homo erectusta? Karvoituksestasi päätelleen siis.. Joudutko harjaamaan kuinka monta kertaa viikossa? Ehkä vika onkin siinä että et ole trendikkäästi laiska vaan kapasiteettisi ei vain riitä?
Matokin tuntee itsensä viisaaksi syödessään kasvijätteitä vaikka ei madolla ole edes karvoitusta.. eli olet kehittyneempi kuin mato. Positiivista ajattelua nyt!
exergy kirjoitti:
Matokin tuntee itsensä viisaaksi syödessään kasvijätteitä vaikka ei madolla ole edes karvoitusta.. eli olet kehittyneempi kuin mato. Positiivista ajattelua nyt!
Jaa, teillä onkin koko suku yhtä komeita uroksia, onnittelen :D
http://goo.gl/i5Leqq
- tosi..patonki
Hassua herra isokarvinen mies.
Minulle tehdyt tutkimukset osoittavat huippuälykkyyttä.................
Ehkäpä juuri siksi, etten ole halunnutkaan menstyä tai rikastua
Pari pillua viikossa riittää- tosi--patonkk
exergy kirjoitti:
Tai useammin..? Ehkä ihan peruskysymys.
Oikeastaa 10/krt päivässä
Siksi one kai menestynyt naismaailmassa
- kiltti mies
Nämä yksinpuhelusi jo osoittavat luonnehtimisesi olevan täysin per****tä. Häivy Hähä!
:D :) Mies menestyy kun se keskittyy opiskeluun, töihin ja harrastuksiin. Alamäki alkaa siitä jos alkaa keskittyä naisiin. Ei siinä tämän suurempaa älykkyyttä tarvita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1171379
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1311012Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella37932Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.96718- 66713
- 32675
- 21626
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23600Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43543- 11518