Eikö herjaava ja toista loukkaava kirjoittelu olekkaan tällä palstalla kiellettyä. ihmettelen ettei kukaan puutu tällaiseen oman ja toisen puolison loukkaamiseen ja vähettelyyn ja sillä kerskumiseen. Jos joku alkoholisti kehuisi kuinka se taas nöyryytti vaimoaan, tai koulukiusaaja mainostaisi itseään, siihen varmasti puututtaisiin. Täällä nämä pettäjät kehuvat itseään ja toisiaan ja kuinka ovat taas puolisoitaan huijanneet.
Nämähän käyttäytyvät kuin lapset, jotka sanovat että kun kaikki muutkin.
Nämähän käyttäytyvät kuin lapset, jotka sanovat että kun kaikki muutkin.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Anna mun kaikki kestää! :D Ja kakkosten huoritteluko ykkösten toimesta ei ole loukkaavaa kirjoittelua? :D
Kasva aikuiseksi.Säälin sinua koska selvästikin olet jäänyt sinne hiekkalaatikkotasolel älysi puolesta.Kuultaa heti läpi miten mätä ihminen olet.Ap hyvä kirjoitus:)
Siellä olet kyllä sinäkin, kirjoitustaitosi perusteella. Ei kannata haukkua kaltaisiaan ;)
Ei ainakaa osoita kirjoittajan älykkyyttä jos kirjoittaa täällä itsestään ja muista avoimesti henkilökohtaisia asioita.
Mistäs sinä sait tuollaisia asioita päähäsi, ei kuulu muille mitä yksityinen ihminen tekee
jos minulle vastasit niin vastaan sinulle, en saanut päähäni vain olen täältä lukenut, kertomuksia joissa pikkutarkasti kerrotaan asioita omasta elämästä, henkilöistä..tai muuten mm.i voit olla oikeassa, vaikka minä en niitä keksinyt niin syynä siihen että niitä täällä kirjoitetaankin on juuri se että ovat täyttä potaskaa!
Jos ihan ensiksi opettelisit kirjoittamaan oikein? Tällä palstalla haukutaan kaikkia jopa täysin vieraita ihmisiä. Jokainen vakuuttaa pyhyyttään ja syyttää toista. Mikä sitten onkaan se oma katsontakulma asiaan. Eipä oma mielipiteesikään ole kovin sivistyneen kuuloinen.