Mitä tuokin selja kuvittelee. Olis nyt laihduttanut nyt 30 kg ensin kun menee hunkseja kattoo
Hehehhehe Selja, sinkkulaivassa
sinkku.
5135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hehe, hunksi sanoi napakympis et siel on kolme kaunotarta. Miten hunksi voi valehdella yleisön edessä noin törkeesti kun ei tuo selja ole kaunotar.
No kohteliaisuudesta kai, olisi kyllä kieltämättä ollut törkeää jos Hunksi olisi sanonut että "täällä on kaksi kaunotarta ja yksi ruma valas". Varmasti olisi kunnianloukkausyyte nostettu tuollaisesta lauseesta.
Ei kannata ryhtyä juontajaksi jos ei pysty puhumaan totta.
Ei kannata ryhtyä juontajaksi jos ei osaa uskottavasti valehdella.
Edellinen sen sanoi juuri oikein, pitää olla päästään vialla jos edes kuvittelee, riippumatta omasta mielipiteestä, että ihmisiä pitäisi häpäistä, nolata ja loukata kaiken kansa nähden. Millainen hullu edes kuvittelee että Eskon olisi pitänyt solvata tuota naista? Etenkään kun hänellä ei ole Seljaa kohtaan mitään henkilökohtaista.