Mistä päin mailmaa löytyy kauneimmat naiset jos jätetään pois samaa (eli omaa) etnistä ryhmää olevat?
Avaan pelin heittämällä oman valinnan, eli japanilaiset.
En aikaisemmin edes noteerannut näitä sen enempää, mutta kun lomailin siellä kolme viikkoa niin huomasin että ei sinne nettiin pelkästään parhaimpia ole valittu, vaan kyllä siellä todella monet jostain syystä meikäläistä viehättää.
Avaan pelin heittämällä oman valinnan, eli japanilaiset.
En aikaisemmin edes noteerannut näitä sen enempää, mutta kun lomailin siellä kolme viikkoa niin huomasin että ei sinne nettiin pelkästään parhaimpia ole valittu, vaan kyllä siellä todella monet jostain syystä meikäläistä viehättää.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kauniita naisia löytyy kaikenvärisinä, -kokoisina ja -muotoisina. Oli musta taikka mongooli, nätti on nätti.
Intialaiset naiset
"Ihannenaisesi etninen tausta "
-Ei mitään väliä.
On vuosien saatossa, ulkomailla asuneena ja matkustellessa tullut tapailtua useita eri etnisiä taustoja omaavia naisia ja ainakin omalta kohdaltani voin sanoa ettei se etnisyys kenenkään osakkeita sen enempää nosta kuin laskekkaan.
stadilainen :D
ja olen itsekin stadilainen mies. Miksi muka oma etninen tausta piti jättää pois?
Ihan vain sen takia että joutuu pakostakin ainakin pienen "haastekertoimen" ottamaan mukaan. :-)
Tokihan kaunis nainen on kaunis riippumatta siitä mitkä geenit siellä on taustalla.
Mutta ajattelin vain että josko jollakin sattuisi joku tietty ryhmä miellyttämään muita enemmän silmää.
Suomesta ainakin löytää tylyimmät, suvaitsemattomimmat ja vit.tumaisimmat naiset ylivoimaisesti. Norjakin on paljon edellä suomea ja onko ihme kun tunnen enemmän norjalaisia naisia kuin suomalaisia.
Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Olisikohan aika tarkistaa oma asenne? Tuskin minkäänmaalainen nainen tuommoista kärttyä jaksaa kauan katsella.
Mistä päättelet että hän on kärtty? Ettei vaan reaktiosi johdu siitä, että itseäsi satutti hänen mielipiteensä?
Ehkäpä hänen (vaatimaton) menestyksensä norjalaisnaisten keskuudessa johtuu huonosta ulosannista vieraalla kielellä?
Naiset luulevat hiljaisen olevan kiltimpi kuin onkaan.
Tuli ensimmäisenä mieleen.
Ilman muuta arabitaustainen.
http://tinyurl.com/naisenparaskaveri