Paavi franciscus on ytm

Paavi on varmaan nuorena korkannut monia neitsyt naisia ja vanhempanakin varmaan vielä korkkailee nuoria neitsyt naisia. Olen kateellinen.
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole sitten paavikaan harras katolinen vaikka kirkkonsa päämies onkin jos ylipäätään on seksiä harrastanut koskaan. Muistan kuin meillä lukion uskonnon tunneila kävi kerran vieraana katolinen pappi. Sitten häneltä sai kysyä mitä tahansa. Kaikkien olisi varmaan tehnyt mieli kysyä mutta kukaan ei kehdannut, että onko hän koskaan nussinut.

Äänestä

Luulin, että niit kiinnostaa vain pienet pojat. Eikös pedofiileille ole aina joku 8v poika parasta ja pienestä tytöstä ei oikein innostu.

Äänestä

Kaikaki vatikaanissa asuvat ovat ytm sakkia ja ovat korkanneet monia neitsyitä omistukseensa.

Äänestä

Ilman muuta se on panomiehiä se, näkeehän sen jo päältä olemuksesta ja muutenkin, se saa naiset ekstaasiin saarnatilaisuuksissaankin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atm-sinkku kirjoitti:

Paavi on varmaan nuorena korkannut monia neitsyt naisia ja vanhempanakin varmaan vielä korkkailee nuoria neitsyt naisia. Olen kateellinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu