Varattujen miesten määrä

seuranhakupalstoilla todistaa, että monet parisuhteet eivät liene järin onnellisia. Onnellisesta parisuhteesta ei lähdetä etsimään seksiseuraa muualta.
495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varattujen naisten määräkö sitä ei todista? Tuossa vain näkee sen, että pelurit saavat aina suhteen ja etsivät aina uutta ja lisää.
Asioita vielä kiihdyttää nykypäivän avoin narsismi, sellainen vapaus olla narsisti ja toimia narsistisesti.

Äänestä

On jiollekkin jo kelvannut ns työtodistus

Äänestä

Voi myös olla, että pettäjät pettää mielummin toisen pettäjän kanssa.

Äänestä

Ehkä feikkaavat olevansa suhteessa niin naiset kiinnostuvat enemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


netin kirjoitti:

seuranhakupalstoilla todistaa, että monet parisuhteet eivät liene järin onnellisia. Onnellisesta parisuhteesta ei lähdetä etsimään seksiseuraa muualta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu