Varsin usein saa täälläkin lukea että naiset eivät kerro totuutta/pimittävät sitä että ovat oikeasti tuhdissa ja läskissä kunnossa vaikka olisivat laittaneet vartalotyypikseen normaalin tai ei mitäään siihen kohtaan. Itse siirryin jokin aika siihen ikäluokkani, noin 30 vuotiaat naiset, että pyysin näissä tapauksissa heidän lähettämään kuvan käsistään tai kädestään käsi nyrkissä. Selitykseksi laitoin kun kysyvät että miksi haluan kuvan kädestä sen että ihmisen käsi kertoo itselleni varsin paljon ihmisestä. No totuushan meinaan on se että siitä näkee todella helposti onko kyseessä todellinen läski kun rystyset eivät todellakaan huomattavan ylipainoisilla näy kunnolla, saati ollenkaan vaan jäävät ikään kuin kuoppaan. Eikä ole mikään provo tämä vaan itseäni alkoi kyrsimään naisten valehtelu ja päätin ottaa aivan uusia keinoja käyttöön ennen mahdollisia treffejä.
Hyvä keino tietää totuus
12+11+13
5281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kas kun ei kuvaa takapuolesta.
Sitä on siis useasti nähty tuhdin naisen nyrkki lähietäisyydeltä... :-P
Toivottavasti tämä on trolli. Tai no... mitä väliä, harmitonhan moinen pyyntö on ja saa varmaan monta hymyä huulille.
Kuinkahan monelle tulee mieleen että mies on kiinnostunut fistauksesta eli nyrkistä perseessään... Ja sen takia haluaa tietää minkä muotoista nyrkkiä olisi tarjolla.
Aika monen lihavan kohdalla saattaa päteäkin tuo.
Itse olen silloin tällöin ihmetellyt omia käsiäni, kun eivät ole ns. lihavan kädet, vaikka lihava olenkin. Minulla on suorastaan luisevat kädet, eivät siis kauniit.
Olen suurimman osan elämästäni ollut atleettisen hoikka/normaali.
Kiloja on tullut vasta viime vuosina. Uskoisin että siinä on syy lihavan ihmisen luurankokäsiini.
Käsistä puheen ollen, minun mielestäni naisten kätösistä näteimpiä ovat juurikin sellaiset pehmeän pyöreät sopivasti lihavat.