Oletko ollut naimisissa?

Niin..Oliko vaimosi kaunis
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On ollut. Vaimoni oli ihan kaunis- tai söpö on ehkä paras sana. On vieläkin.

Äänestä

Minä olen ollut naimisissa. Vaimoni petti ja lähti toisen matkaan ja on lihonnut siitä 20 kg sen jälkeen Ja sitten se mies erosi vaimostani ja vaimoni halusi minut takaisin mutta en suostunut.

Äänestä

Kolme kertaa. Viimeisin oli todella kaunis, mutta vain ulkoisesti.

Äänestä

joo en, minun haaveet sen suhteet kariutui jo parikymppisenä. Kaikki naiseni on olleet kauniita ja niin ne tulee olemaan jatkossakin. Naimisiinmenoa en edes harkitse jos ei tule avioeehtoa siinä samalla, pitäkää vaan m..na, aivan sama kun en usko enää romanttiseen rakkauteen kuin ihmeenä.

Äänestä

Olen joo ollut naimisissa ja vaimoni oli melko kaunis ja hyvä vartaloinen. Vaimoni alkoi pettämään ja meille tuli lopulta ero.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä. kirjoitti:

Niin..Oliko vaimosi kaunis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu