erään sinkkunaisen perässä pyörätiellä ja kuulin kun se pieraisi :)
Ajoin pyörällä
kiltti mies
23253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
saitko erektion?
En mutta nyt tiedän että naikkosten paukut haisevat pahalta :)
Oliko viikkosi kohokohta?
Oli se aika huvittava tilanne :)
Aika sanattomaksi vetää, että nelissäkymmenissä oleva mies käyttää päivänsä kirjoitellen nettiin tällaisia juttuja. Ikäisilläsi naisilla on LAPSIA, joita tuollainen todennäköisesti naurattaisi, mutta kukaan nainen tuskin haluaa lapsen tasolla olevaa miestä.
Olen 16-vuotias :)
Mistä tiedät, että se nainen oli sinkku?
Ihmettelin samaa.
Ei osannut etukäteen päätellä että pierut haisee naisillakin, vasta haistamalla hoksasi. Heureka!
Aikamoinen järjen jättiläinen. Mitähän kivaa saamme seuraavaksi lukea hänen kokemuksistaan live-elämässä? Koiriltakin tulee kakkaa tms?
Asun pienellä paikkakunnalla ja tämä naikkonen on tunnettu jakorasia :)
No voisin vaikka kertoa, että tykkään karkeista, limsasta ja naksuista :)
Kiltit miehet eivät nimittele ketään.
Toisaalta 16-vuotias ei ole mies.
Oletko edes hyvännäköinen?
Kiltti mies = 38-vuotias raumalainen mies, joka ei mielestään saa naista koska on niin ruma. Ei käytä enää nykyisin nimimerkkiä ruma mies mutta monia muita kuten atm. espoo, 1 mies ja jatkuvasti vaihtuvia nimimerkkejä. Kirjoitustyyli ja -sisältö ei vaan koskaan vaihdu (naiset eivät ole kiinnostuneita tavismiehistä, naiset haluavat vain komean miehen, naiset haluavat väkivaltaisia ja juoppoja miehiä, vankilassakin olisi enemmän seuraa kuin vapaana sinkkumiehenä) eikä tietty ainutlaatuinen kirjoitusvirhe.
Kiltti mies ei myöskään ole kiltti. Hän on mm. riehunut ravintolassa, lyönyt jotain miestä ja naisia hän innostuu aika ajoin haukkumaan todella pahasti.
Olen vähän saman näköinen kuin se laulaja Robin :)
En ole tuo sama aloittaja ja en tuota aloitusta kirjoittanut ja kirjoitan vain yhdella nimimerkillä. On toki hauska lukea kun muut luulee että jatkuvasti kirjoitan tänne jotain eri nimimerkeillä ja matkii minua. Ja sitä paitsi minulla on aina piste nimimerkin perässä.
Minullakin on aina piste nimimerkin perässä :).
Pierevä nainen on kauheinta maailmassa.
Jo pelkkä ajatus naisesta pöräyttämässä kammottavan lemuista hajua maailmaan muuten niin viehättävästä pyllystään ahdistaa suuresti.
Vaimoni päästi joskus tällaisen.
https://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8
Juttu on niin, että se on mies joka piereskelee ja paskoo ja jonka karvainen perse haisee pahalle!
Naiset eivät piere eivätkä pasko ja kauniin naisen perse tuoksuu ruusulle!
Naisen ruusu haisee paskalle.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/98322-hs-”naisen-pieru-haisee-tutkitusti-pahemmalle”
Tästä tuli mieleeni kuinka työpaikalla tein pierujäynän. Olin hississä yhdessä parin tärkeilevän pukupellen ja ruman sihteeriämmän kanssa, varsinainen lehmänkanttura se tantta, en panis! Tunsin että kaasunpainetta persputkessa oli kunnolla, joten avasin peräreikääni hallitusti ja päästin pierukaasun virtaamaan laminaarisesti aivan äänettömästi. Laskin hitaasti kaikki kaasut suolesta, jumaliste mikä mätänevän kananmunan haju täytti hissin! Oli vaikea pitää naama peruslukemilla kun näki miten ne aikuisen akateemiset tai muuten vaan tärkeät bisnestollot yrittivät olla olevinaan ikäänkuin eivät haistaisi mitään.
Kukaan ei ole kertonut sinulle, että yliopistolla kaikille fukseille järjestetään pakollinen 5 opintopisteen kurssi otsikolla "Kuinka teet pieruistasi hajuttomia ja paskastasi hyvänhajuista" loppukokeen arvostelee laitoksen dosentti nenällään.
Onko tää se kolmannen asteen yhteys?
Ai hitsi, kohtaaminen se tämäkin.
Haju ja nenä kohtasivat.
Sä aloitat varovasti nää. Ihan hyvä, ei kannata ryysätä.
Pierus ei ole mitään hävettävää. Ihan luonnollinen juttu. Ja satun tuntemaan tuon oikean kiltin miehen Raumalta. Ei ole lainkaan sellainen kuin luulette.