Hei voitteko kertoo jonkuu tosi hyvän biisin missä olisi mukana saksofoni tai trumpetti tai joku tämmöinen puhallin soitin, ei mikään huilu kumminkaan. Olen etsinyt tämmöistä biisiä jo kauan enkä ole löytänyt! Jazz musiikissa käytetään paljon puhallinsoittimia, mutta en etsi nyt jazzia vaan suht nykyajan musiikkia jossa on vivahde jazzia saksofonin tai trumpetin välityksellä. Auttakaa pliiis :) kertokaa tälläisiä biisejä jos tiedätte!
AUTTAKAA MUA ETSIMÄÄN BIISI! pliiis :)
meeijuu
2
201
Vastaukset
- TIEDÄN
MITENKÄHÄN HAULLA TIEDÄTTE KUKA TULI TÄLLAINEN KYSYMYS ETEEN? OUTOA.
- tämä se on
http://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg oisko tää :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782