Haluaisin ihan kamalasti rakastua..

266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tee niin kuin Genio niin riittää omat jalat peiton alla suureen rakkauteen.

(reps)

Äänestä

EI SE TAHTOMALLA TAPADU, OLI TAHTO MITEN VOIMAKAS HYVÄNSÄ. Kas, cl jäi päälle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitä teen?? kirjoitti:

Ja tulla rakastetuksi..

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSUwTVByD6VbppOXi4LmQ84Rmi_QdUlxNfFFDS8euv8kmreoOe

Mikä avuksi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu