Kyllä. Olen taas nussinut varattua miestä.
Ei. En tunne huonoa omaatuntoa. Ei se ole minun tehtäväni, vaan tämän miehen.
Taustatietoa: Kävipä niin että vanha kunnon panokaverini on alkanut seurustelemaan (ei olla nähty 5 kuukauteen). Hauskaa että ei maininnut asiasta sanallakaan vaan tuli heti luokseni kun soitin ja pyysin.
Kun mainitsin tyttöystävästä (tiesin muun lähteen kautta asiasta), hän tokaisi vain, että "voin lähteä pois jos haluat" (siis meinasi että luotani pois sillä hetkellä, olimme juuri vuoteessa panon jälkeen). Sanoin ettei hänen tarvii mihinkään mennä, tekee omat päätökset. Ja niin vaan kävi, että koko viikon ajan hän tuli aina panemaan ja yökykään kun vaan hänelle soitin. Sanoi vielä että saan soittaa hänelle aina kun olen kyseisellä paikkakunnalla ja haluan häntä.
Ei. En tunne huonoa omaatuntoa. Ei se ole minun tehtäväni, vaan tämän miehen.
Taustatietoa: Kävipä niin että vanha kunnon panokaverini on alkanut seurustelemaan (ei olla nähty 5 kuukauteen). Hauskaa että ei maininnut asiasta sanallakaan vaan tuli heti luokseni kun soitin ja pyysin.
Kun mainitsin tyttöystävästä (tiesin muun lähteen kautta asiasta), hän tokaisi vain, että "voin lähteä pois jos haluat" (siis meinasi että luotani pois sillä hetkellä, olimme juuri vuoteessa panon jälkeen). Sanoin ettei hänen tarvii mihinkään mennä, tekee omat päätökset. Ja niin vaan kävi, että koko viikon ajan hän tuli aina panemaan ja yökykään kun vaan hänelle soitin. Sanoi vielä että saan soittaa hänelle aina kun olen kyseisellä paikkakunnalla ja haluan häntä.
Vastaukset 37
Vanhimmat
No onhan se sikäli sunkin moraalin ja etiikan (tai näiden puutteiden) mittari jos tietoisesti vehtaat varatun miehen kanssa.
Muista pitää mielessä, että:
"Karma is a bitch.." ;)
Jospa tämän nussijan toinen vakireikä on toisen miehen korkkaama? Ei sellaiselle huoralle tarvitsekaan uskollinen olla. Johan siinä on lutka pettänyt luottamuksen ensin.
Wautsi wau mikä huora ja slut sä ootkaan! Voi juku! Voi juku! Ihan tosta vaan haarat levällään pildee annoit, voi juku! Nyt mä runkkaan! Mä runkkaan kädellä munaa siis tolle jutulle. Runk! Runk! Runk! Kohta lentää! Ja "taas nussinut", das Pimperaattor on täynnä muiden miesten SPERMAA ja siinä äijä muna kovana kovaa munaansa luistatti, litsis lätsis vieraan miehen mälli siinä roiskuu kun panojätkä pistää pippeliä pilluun. Mä runkkaa tolle! Mä runkkaan vieraan miehen mällille ja nussitulle biltsulle! RUNK RUNK RUNK! Kiitos neitirouva tästä runkkumatskusta, näin alkaa hyvä päivä. RUNK RUNK RUNK!
Minä en ole koskaan nussinut varattua miestä. En ole elänyt...
Et ole poikkeava millään tavalla, et edes provokatiivinen(?). Kaikki naiset ovat ihmisiä ja toimivat juurikin tavallasi.
Mitä ihmeellistä tuossa nyt on. Eikös kaikki naiset ole tommoisia jotka ajattelee vain omaa napaansa?
kuulostat. Tuollaisia lutkia naiset on.
Varattu mies kertoo laadusta. Aivan kuten paljon nussinut mieskin joka saa herkullisen marinadin kalunsa ympärillä dippailessaan kaluaan eri naisiin. Ja aivan kuten jono kaupassa kertoo kaupan laadusta.
Varsinkin miehellä jolla on kaunis ja nuori nainen, hänessä on paljon hyviä muiden naisten jo tarkastamia ominaisuuksia.
Panin vähän aikaa sitten varattua naista. Tiesin että on varattu ja alkanut just seurustelee jonkun miehen kanssa mutta tää nainen itse pyysi yö kylään. Nainen oli vieläpä tosi nätti ja olen siihen ollut muutaman vuoden ihastunut. Ei mulla ole huonoa omaatuntoa siitä että on varattu.
Saitko aamupalaa vai poistuitko jo yön pimeinä tunteina?
Kiltti mies taas satuilee aikansa kuluksi.
Ei se mitään, itse asiassa satuaamupalat onkin herkullisempia kuin oikeat.
ihana ruiskauttaa mällit tietäen, että joku aisuri jossain ne joutuu nuolemaan
Vaikka sinkku ei petäkään ketään, niin varatun kanssa vehtaaminen kertoo paljon ihmisen arvoista ja moraalista. Tuollainen ihminen ei kunnioita toisten parisuhteita (ei kyllä se pettäjäkään) ja hyväksyy pettämisen.
Jos on vapaaehtoisesti mukana pettämisessä, niin antaa siunauksensa pettämiselle. On tekopyhää sanoa että pettäminen on väärin, jos itse touhuilee varattujen kanssa tietoisesti. Turha sitten vollottaa jos joutuu itse petetyksi.
Jotkut selittelevät että se pettäisi sitten kuitenkin jonkun toisen kanssa. Mitä väliä sillä on? Eipä petä ainakaan sinun kanssasi. Pelkät sanat eivät merkkaa mitään, jos teot eivät tue niitä. Jos on pettämistä vastaan, niin ei touhuile varattujen kanssa.
Toisen miehen käyttämää (suomalainen lutka keskimäärin 15 miehen käyttämä) lutkaa saa pettää ja suorastaan suositeltua vaihtaa nuorempaan jos vain mahdollista. Johan siinä lutka on pettänyt miestään ensin.
Onhan se luonnollisesti varatun kontolla se moraalinen vääryys siinä. En sanoisi että ei lain sen toisen, mutta kyllä se nyt aika juuri noin menee. Hieman sääliksihän siinä sen varatun kumppania voi käydä...
En minä ainakaan tunne mitään sääliä saastaisia lutkia kohtaan. Lähinnä tunnen sääliä tätä nussijaa kohtaan jos nämä molemmat reiät ovat toisen miehen käyttämiä tai muuten rumia.
Todennäköistä nyt kuitenkin on, että tämä nussijamies ei kunnioita tätä ykkösreikäänsä, koska hänen reikiinsä ovat toiset miehet pumpanneet lastinsa. Ja oikeinhan se onkin, johan siinä lutka on tehnyt vääryyttää ensin.
:)
Onneksi et saa niiltä "käyttämättömiltä" sen enempää kuin "käytetyiltä".
olla aikamies, jolla on poikuus talella, arvoisa suomihuora=15nussima?
Nuorin käyttämäni käytetty reikä 15-vuotias. Toistaiseksi.
Aikuisena aikamiehenä olen saanut 15-vuotiasta naista. Ja vielä joka reikään. Miltä se tuntuu?
Fantasioita ei lasketa :D
Eihän se pakko ole uskoa, 15v naisethan ei nussi kenenkään kanssa. Eihän. Heh :)
Nussi sinä vaan niitä AS:n vanhoja kurppavittuja jos et muuta saa. Ei se tarkoita etteikö muut saisi.
Ei sun :D
Ihan sama, ei se pakko ole uskoa jos helpottaa oloa. Kummastuttaa vaan tuo pillunnuolijan asenteesi etteikö aikamies joka huorittelee saisi myös nuorta pimppiä käyttäytymällä mukavasti (ja antamalla vähän auton kyytiä ja uhkailemalla että saa lutka kävellä kotiinsa jos ei anna pillua)
Tuskin on huorittelusta kiinni, että et saa.
Ei tietystikään ole. Enkä tietysti huoritellut päin naamaa tälle pikkuhuoralle enkä kenellekään nussimalleni huoralle. Olen nimittäin niin älykäs :)
Mukavia muistoja tuli mieleen tuosta 15v naisen panemisesta, oli todella kiimainen nainen vaikka tosiaan piti ensin vähän kiristää että sai hänen päänsä nainti-moodille. Ehkä johtui naisen iästä tai siitä että hän seurusteli (omien sanojensa mukaan). Tykkäsi myös imeä aikamiehen kalua (tosin ehdin laittaa kumin joten halusi aika äkkiä sitten pimppiinsä).
Ja perspanoksi tosiaan lipsahti vahingossa kun nain häntä hänen jalat olkapäitäni vasten. Ja todellakin tykkäsi naimisesta aikuisen miehen kanssa, eka ja viimeinen nainen joka oikein repi selkääni kun nain lähetysaarnaajassa. Ehkä kalu oli liian reilun kokoinen tuon ikäiselle naisella.
Ilmankos olet sitä mieltä, että isien pitäisi vahtia tyttäriään paremmin.
Neitsytpojan alahuuli väpätti, kun huomautin kertomuksensa peniksen lipsahtamisesta vahingossa naisen peräaukkoon jättävän jäljelle vain kaksi vaihtoehtoa eli 1) seksikuvauksen perustumisen pornon kanssa hankittuun toisen käden tietoon tai 2) pikkurillin kokoisen peniksen.
Olimme kahden.
Meni kusipää sanattomaksi
Miksi ihmeessä aloittajan pitäisi tuntea omaa tuntoa?? Aika moni muukin olis tehnyt ihan samalla tavalla, ainoo etteivät tule tänne siitä mitään kirjoittelemaan. Uskon että moisessa tilanteessa miehen suhde on jo muutenkin aika kriisissä ja moisella toiminnalla ei tilannetta enään kovin paljoa huonommaksi voi muuttaa.
Minäkään en tuntisi huonoa omatuntoa jos polttaisin sinut elävältä hiljaisella liekillä.
olet Suuri isä / Kunnian mies
Oletko mahdollisesti myös suomihuora=15nussima / 40pillun AT-mies?
No on se. Etkö ole jo sitä tajunnut?
Kuinkas sitten kun sinä viimein olet tosissasi ja haluat oikean parisuhteen alkaa karman laki toimimaan ja miehesi nussii sitten ympäriinsä varattuja ja varaamattomia, viimein kun saat tietää on jo myöhäistä. Tuletko sitten palstalle vollottamaan että miehet on sikoja?
Kynnysmato.
Minä olen nussinut kolmen julkisuudessa olevan jääkiekkoilijan kanssa, joilla on joko vaimo tai muu muija enkä kadu hetkeäkää.