http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288644249388.html
Tuokin pelle on pettänyt monesti ja siltin nainen tykkää. Luotettava rehti kunnon mies ei kelpaa suomi naisille.
Tuokin pelle on pettänyt monesti ja siltin nainen tykkää. Luotettava rehti kunnon mies ei kelpaa suomi naisille.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kalle on muuttunut mies jo kahdeksatta kertaa.
Eipä taida Kalle tuosta oikeasti muuttua. Mutta mistä sitä tietää, vaikka vaimo olisi kostanut samalla mitalla kaikessa hiljaisuudessa. Ei ole vaan viitsinyt kertoa sitä Kallelle.
Nainen sietää pettämisen aina uudestaan. Ei naisilla ole minkäänlaista arvostusta itseään kohtaan.
Voi voi.
Tuon miehen nainen on häntä itseään 10 vuotta vanhempi haaska, joten ei naisella ole varaakaan vaatia uskollisuutta.
Uskollisuus ei katso ikää.
Ei riitä että mies pettää 8 kertaa ja nainen siltin haluaa olla tuon miehen kanssa. Onko nainen niin epätoivoinen että ei löydä ketään muuta vai mikä tässä on. Kunnon miehet on kai tylsiä kun ei semmonen kelpaa.
Ei kelpaa
pitää olla märäntyny teini, niinku nää palstan kakarat.
Näintä tapeista ei tule muutakuin pillittäjiä
isiiiiiiii, osta mulle Applen puhelin ....*parkuu*
Naisasialuuseri ja mä ollaan ihan parhaaaaat
Living in sin
Kiltti mies se jaksaa jankuttaa. Tänäänkään et vissiin ole käynyt muualla kuin kuntosalilla ja Prismassa (ja sielläkin samaan aikaan kuin eläkeläiset, koska ikäisesi naiset ovat tähän aikaan töissä), silti "tiedät" että kunnon mies ei kelpaa.
Olet suunnattoman rasittava jankuttaja, joka ei pelkästään tehtaile koko ajan uusia aloituksia kelpaamattomuudestaan mutta lisäksi kirjoittelee itse omiin ketjuihinsa esiintyen eri henkilöinä.
Milloin tajuat, ettei kyse ole kelpaamisesta vaan siitä että sinäkin vain möllötät siellä näytön takana spämmäämässä niin että ei kukaan voisi sinua kelpuuttaa vaikka haluaisi. Mene töihin, hanki kavereita (muitakin kuin se juoppo veljesi), hanki sosiaalista elämää, osallistu harrastuksiin missä tapaa muita ihmisiä, aloita vaikka iltalukio tai mitä tahansa missä TAPAAT niitä naisia, ja tule sitten vasta sanomaan oliko kyse kelpaamisesta.
Mistäs sinä luulet tietäväsi tuon kirjoittajan töissäkäymiset, sosiaaliset elämät tai sen puutteet?
Mitäs itse teet palstalla tähän aikaan? Mene itse töihin tai salille.
Kurpalla on vara ottaa riskejä. 10v vanhempi akka.
Jos mies on julkkis tai johtaja sietää nainen mitä vain, ettei kukaan muu niitä etuja saa, mutta duunari lentää kyllä heti.
voi voi, ei naiset ikinä opi
Kyseessä on kipinä, iso kulli, tai suuri varallisuus miehellä tai kaikki nämä jotka tasoittavat yt-miehen seksihurjastelut.
Voisiko edes olla parempaa voittoa naiselle miehestä kuin tuollainen huoripukkimies jonka saa rakastamalla täysin uskolliseksi.
"...missä TAPAAT niitä naisia, ja tule sitten vasta sanomaan oliko kyse kelpaamisesta. ".
Niin juuri. Ylös, ulos ja asiakaspalvelemaan naisia! Ei tämä homma neukkuluukussa kärvistelemällä voitoksi muutu.