verta...

Mistäköhän mahtaa johtua..??
Viimeksi sukeltaessani kun nousin pintaan, nenästä vuoti hieman verta ja kun yskäisin niin samalla tuli ulos sellanen verinen limamöykky...mitään kipua ei ollut missään vaiheessa mitä nyt pikkuisen korvissa tuntui mut ei kai toi ihan normaaliakaan ole..??
31408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Verta tulee nenästä toisilla helpommin kuin toisilla. Mulla monesti keväisin. Tai silloin ku vähä laihdutan. Uskoisin tuon olevan ihan normaalia.

Äänestä
  • lue mun kirjoitus.."paineentasaus"

    Äänestä

Eihän vain maskisi ollu kiristetty liian piukalle. Se saattaa kanssa olla yksi syy ja saattaa juurikin aiheuttaa pientä vuotoa nokasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokematon.. kirjoitti:

Mistäköhän mahtaa johtua..??
Viimeksi sukeltaessani kun nousin pintaan, nenästä vuoti hieman verta ja kun yskäisin niin samalla tuli ulos sellanen verinen limamöykky...mitään kipua ei ollut missään vaiheessa mitä nyt pikkuisen korvissa tuntui mut ei kai toi ihan normaaliakaan ole..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu