Poskiläväri!

Otin viime viikolla poskilävärin. Milloin voin vaihtaa lyhyemmän korun? Nykyisellä korulla pituutta huimat 34mm :D
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

May I ask... WTF?!

Äänestä

ei kukaan järkevä lävistäjä laita niin pitkää koruu O.o ittellä oli eka molemmis poskis 20mm pitkät. käyppäs siel lävistäjällä uuestaan ja kysy miks se laitto niin pitkän ja vaadi, et vaihtaa lyhyemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sssfvv kirjoitti:

Otin viime viikolla poskilävärin. Milloin voin vaihtaa lyhyemmän korun? Nykyisellä korulla pituutta huimat 34mm :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu