Rintakarvat kertovat älykkyydestä

http://m.voice.fi/ilmiot/naiset-huomio-rintakarvat-kertovat-miehen-alykkyydesta/8/57862

Itsellänikin on rintakarvat ja kyllä kaikki varmasti ovat tämänkin palstan kautta huomanneet, että olen älykäs.

Tosin ATM harvemmin pääseen naisen kanssa tilanteeseen, jossa rintakarvat näkyvät ellei sitten mene uimarannalle tai uimahalliin.
12240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eipä ole rintakarvoja tullut päästettyä kasvamaan ja olen kyllä ammattikoulutasolle päätynyt. Eli olen tietenkin tyhmä.

Äänestä
  • Naisilla ei ole rintakarvoja, joten he ovat tieteen mukaan tyhmempiä. Tämä on jo vanhaa tietoa.

    Äänestä

Olisihan se pitänyt arvata, että mieltymykselleni on järjellinen selitys. Odottelen loppujakin selityksiä, eihän mieltymykset tähän lopu.

Äänestä

elemetissään, kun löytyy käsityskyvylleen soveliaita uutisia....
kun vielä ätmi komppaa, tieteellinen totuus on löytynyt.
- naiset ovat tyhmiä :D

Äänestä
  • Siinä oli oikea järjen jättiläinen ;)

    Äänestä

Tuon mukaan älykäs = korkeasti koulutettu. Turkin pojilla on kunnon karvareuhkat, täytyy sieltä vissin hakea oma älykkö.

Äänestä
  • Selitys löytyy kilpailusta ja testosteronin tuotannon kiihtymisestä, kun joukko miehiä lyödään yhteen. Siksi neukkarin ilmakin on aina kokouksen jälkeen feromoneista sakeana, kun jokainen yrittää erittää viestiä toisille ja myös paikalla oleville naisille.

    Ätmeille määrään kuurin kertausharjoitusta tai pelireissun poikaporukalla.

    Äänestä

Poikkeukset sitten varmasti vahvistavat säännön ja tutkimuksen.

Olen elämässäni tutustunut uskomattoman typerään, tyhmään ja tietämättömään gorillakarvoituksen omaavaan mieheen.

Ihan sama. Karvoilla tai ilman.

Äänestä

entä säärikarvat ja letti?

Äänestä

Muija tahtoisi sheivata multa rintakarvat pois koska paljas ihon on kuulemma mukavampi. Tästä voidaan vetää johtopäätös että hän ei siedä älykkäitä miehiä.

Äänestä
  • Typerä nainen. Toisaalta, sä sanot naistasi muijaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri. kirjoitti:

http://m.voice.fi/ilmiot/naiset-huomio-rintakarvat-kertovat-miehen-alykkyydesta/8/57862

Itsellänikin on rintakarvat ja kyllä kaikki varmasti ovat tämänkin palstan kautta huomanneet, että olen älykäs.

Tosin ATM harvemmin pääseen naisen kanssa tilanteeseen, jossa rintakarvat näkyvät ellei sitten mene uimarannalle tai uimahalliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu