http://www.hs.fi/kuukausiliite/a1391051741482
Olympiakomitea suuressa ahneudessaan päästää doping-pelaajat kisoihin.
Olympiakomitea suuressa ahneudessaan päästää doping-pelaajat kisoihin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voin kertoa sinulle, että lätkä on maailman kovin laji, joten ei siinä tarvitse doupata. Jos ei testata, sehän kertoo siitä, että aineita ei käytetä ja vain kestävyyslajeissa käytetään aineita, muussa niillä ei ole mitään vaikutusta. Kyllä minä nämä asiat tiedän enkä koskaan mollaa suomalaisia umpisurkeasti menneen kisaturistien hiihdon jälkeen.
Niimpä niin,ja sitä kovinta lajia ei kukaan tunne pohjois eurroopan ja pohjois Amerikan ulkopuolella.Marginaalissa oleva pikku laji.
ehkä 8 kovaa maata jotka voi mitaleille päästä,
Revi siitä.
Kisaturistit siellä lämivät. Ei niiden tarvitse aineita käyttää, ainakaan muuta kuin etanolia. Bilettävät ja vetävät kai kännit kisojen joka ilta ja sitten krapulassa pelaamaan. Sitten välillä vähän karhupainia jäällä, kun siltä tuntuu.