Tulee niin haikee fiilis kun 2viikon ajan jokaaamu7 heränny kattomaan olympialaisia ja nyt ne loppuu,yyyyyyhh. Mitä mä nyt teen??
Olympialaiset loppuu masennus
11
113
Vastaukset
- Mahtimunah1
Harrasta seksiä.
- jantteriR
Ei kuulu harrastuksiin... Eikai seksiä luokitella harrastukseksi?? Meen panemaan lihaa piiloon...
- Mahtimunah1
Itsetyydytystäkin voi suositella lämpimästi
- adelaide
Hyvä kun loppuu. Ja vielä parempi kun seuraaviin on 4 vuotta. Pääsee seuraa formuloita missä ei hiihdon ddr juhli.
- no tottakai taas?
kyykyttääkö ja nöyryyttääkö suomi ruotsin ensi kerrallakin ;)
- suomipyllypystyssä
no tottakai taas? kirjoitti:
kyykyttääkö ja nöyryyttääkö suomi ruotsin ensi kerrallakin ;)
Todennäköisesti koska Leijonat tykkäävät ja odottavat kyykyssä että Ruottalaiset ottavat rajusti.
- anasina
suomipyllypystyssä kirjoitti:
Todennäköisesti koska Leijonat tykkäävät ja odottavat kyykyssä että Ruottalaiset ottavat rajusti.
Sama homma... Nyyyyhh:(
- Hyvänen aika
Mene töihin.
- Hyvänen aika
Mene töihin!
- Stiig(a)
Rupea harjoittelemma jotain lajia, niin pääset seuraaviin kisoihin itse mukaan . Ilmottaudu esim. rattikelkkailuun yhdeksi matkustajaksi, Siinä ei tarvii ku juosta muutama kymmenen metriä ja sen jälkeen hypätä kyytiin.
Jarrumies hoitaa lopputyöt.- jantteriR
No justhan otin loparit että pystyin kattomaam olymppialaisia aamusta iltaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1402247
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311568En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1501541- 631254
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1411225The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121121Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall226965- 156916
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57833Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20809