Mimmit on et, vau! Ja äijät on et, wou!

3131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joko pian mestoilla on parhaat reunalla elävät rokkarit ja artistit?

Onko limusiini jo tilattu? Muijilla pian parin tunnin stailaus tehty.

Pian bailataan!

Äänestä

Grrrr mikä reunalla elävä rektaaliröörin runttaaja ;)

Äänestä
  • Ääääääääääähhh!! Did was it!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jännä-Jare kirjoitti:

Ääää!! Dis wad it is!

http://img.avatv.fi/mn_kuvat/mtv3/uutiset/linnajuhlat/2012/vieraat/1554183.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu