Mä olen 36-vuotias. Vähän pelottaa, että olen jo niin vanha, että edes laihdutus ei tee minusta niin upeaa hottisnaista että voisin saada sellaisen miehen, että laihduttaminen olisi kaiken vaivan ja kärsimyksen arvoista.
No, pitänee vaan toivoa, että ne terveyssyyt pysyy tarpeeksi tehokkaana motiivina, jos kay niin, että ulkonäköni ja asemani parisuhdemarkkinoilla eivät paranekaan lainkaan. (kuten pahoin pelkään)
No, pitänee vaan toivoa, että ne terveyssyyt pysyy tarpeeksi tehokkaana motiivina, jos kay niin, että ulkonäköni ja asemani parisuhdemarkkinoilla eivät paranekaan lainkaan. (kuten pahoin pelkään)
Vastaukset 3
Vanhimmat
No paljonko sinä sitten painat?
"edes laihdutus ei tee minusta niin upeaa hottisnaista että voisin saada sellaisen miehen, että laihduttaminen olisi kaiken vaivan ja kärsimyksen arvoista."
Taas nainen jolla on tällainen kummallinen asenne. Itse miehenä pidän itseni timmissä kunnossa ensisijaisesti itseni takia eikä se ole mun mielestä mikään vaiva eikä kärsimys. En minä silti ole mitään hoikkia naisia saanut, puhumattakaan treenatuista naisista..
Naiset yrittää aina hyötyä kaikesta tekemisistään?
Niin, ensinnäkin mitenkä niin et voisi laihtua vaikka mitenkä timmiksi.Kysymys onkin ihan itse kurista ja selvistä tavoitteista.Ja onhan noita 200kg painoisiakin jotka on päätyneet todella timmiiin kuosiin lopulta.
Mutta, suurimpana kysymyksenä heittäisin, että minkälaisen miehen sitten haluat.Tukeeko tuo "unelmamies" mielikuva hyvää parisuhdetta.