miehessä jotain outoa, aloittaako suhde?

en osaa päättää

Miehessä jota tapailen on tullut esiin kilttien piirteiden lisäksi jotain sellasta, mitä en täysin ymmärrä. Esim hän haki kerran MC:ltä ruokaa ja kysyi "millaisen kattauksen haluan" mutta sitten tultuaan oli tosi synkkä eikä tuonnut mulle mitään syömistä.
Hän harrastaa kanssani seksiä ilman ehkäisyä, ja kerran kesken seksin sanoi jotenkin vihamielisen sävyisesti että siittiöitähän voi päästä menemään sisälle.
Kerran uhkasi vetää koiraansa turpaan ja otti tätä kaulapannasta kiinni. Hän kehuskelee jonkun verran eksällään kuten näytti tämän takkia minulle vitsaillen.

noin muuten hän on kyllä todella viattoman oloinen kaveri, mitä teen alanko suhteeseen vai en?

0

1259

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

        Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
        Maailman menoa
        141
        3928
      2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

        Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
        Maailman menoa
        357
        3048
      3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

        Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
        Tv-sarjat
        14
        1978
      4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

        Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
        Suomalaiset julkkikset
        10
        1685
      5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

        Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
        Tv-sarjat
        4
        1129
      6. Mun kaikkialta häviäminen

        Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
        Ikävä
        71
        974
      7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

        Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
        Kaste
        42
        889
      8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

        Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
        Kuhmo
        23
        831
      9. Inhottaa ajatus siitä

        Miten monia olet pannut.
        Ikävä
        70
        818
      10. Onko teillä

        minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
        Ikävä
        44
        794
      Aihe