Lauantaina se taas tulee, naistenpäivä. Naiset saavat keskimäärin 2 tulppaania per nokka:
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/naistenpaivan-keskisaldo--kaksi-tulppaania/3076386
Lisäksi vielä HK:n tuotekehityskokki Tero Honkaniemi suosittelee lauantaiaamuksi herkullista clubileipää. Naistenpäivän kunniaksi clubileivän valmistaminen jätetään tietysti herrasmiehien kontolle ja herkku tarjoillaan hehkeille kaunottarille suoraan vuoteeseen.
http://www.mtv.fi/makuja/minisaitit/artikkeli.shtml/2014/03/1869185/?lihakoulu/ajankohtaista
Minulta eivät kyllä saa yhtäkään tulppaania eikä tule clubileipääkään eipä sillä, siitäs saatte, mitäs olette niin olevinanne. Kehukaa lisää itse itseänne tuolla:
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288662588740.html
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/naistenpaivan-keskisaldo--kaksi-tulppaania/3076386
Lisäksi vielä HK:n tuotekehityskokki Tero Honkaniemi suosittelee lauantaiaamuksi herkullista clubileipää. Naistenpäivän kunniaksi clubileivän valmistaminen jätetään tietysti herrasmiehien kontolle ja herkku tarjoillaan hehkeille kaunottarille suoraan vuoteeseen.
http://www.mtv.fi/makuja/minisaitit/artikkeli.shtml/2014/03/1869185/?lihakoulu/ajankohtaista
Minulta eivät kyllä saa yhtäkään tulppaania eikä tule clubileipääkään eipä sillä, siitäs saatte, mitäs olette niin olevinanne. Kehukaa lisää itse itseänne tuolla:
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288662588740.html
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tuolla on lisää vinkkejä herrasmiehille:
http://www.makuja.fi/artikkelit/1869435/menut/heratys-herrasmies-nailla-ruoilla-ja-viineilla-hurmaat-naistenpaivana/
Itse olen sitä mieltä että suominaiselle nuo eivät sovi, euron jyystö mäkkärillä ja palanpainikkeeksi sidukkaa tai pepsiä on sopivampi niin tulee kotoisampi olo.
Mensa tarjoaa naisille kaksi älykkyystestiä yhden hinnalla:
http://www.mensa.fi/
Naisia on Mensan jäsenistä vain noin kolmasosa. Tutkimukset ovat kuitenkin osoittaneet että miehet ovat yliedustettuina juuri korkeimmissa älykkyysosamäärissä. Mensan mielestä ero johtuu vain siitä että naiset eivät hakeudu testeihin yhtä innokkaasti kuin miehet. Saa vähän epäillä :D
Jospa sitä huomenna lähettäisi vaikkapa tekstarin, kun itse ei kuitenkaan pääse h-hetkellä sinne minne alun perin piti.
En tiedä parempaa lahjaa naiselle kuin se, että tuo itsensä paikalle.
Eivätköhän nämä saa klubileivän sijaan lähinnä rystyspurilaista kriminaaliähkijöiltä.
"Naiset saavat keskimäärin 2 tulppaania per nokka:"
Moni nainen saa myös nyrkistä kaks kertaa mieheltään naisten päivänä.
Lauantai aamun menyy:
Mikrossa lämmitetty purilainen tuplajuustolla, pari lidl-olutta, kunnon lasti vessan pönttöön ja siinäpä herää pikku hiljaa nainenkin yksiössään jyystäjän lähdettyä kovaäänisellä jyystöautollaan.
Voin oikein kuvitella, kuinka tämä todellinen naistenpäivän piristäjä ja rööriporari jyystön jälkeen pyyhkii spermaisen ja ulostetahraisen mulkkunsa olohuoneeni pitsiverhoihin, paskantaa pöntön täyteen vetämättä sitä, juo kaikki lonkerot jääkaapista ja lähtiessään Dodge Ram -jyystöautoon toteaa, että on pannut kauniimpiakin naisia.
http://www.youtube.com/watch?v=ZcSI5nFfhRs
Oih ihanaa... Mä haluun viel kaupan päälle nekkuu ja miehellä tulee olla ansioluettelo mukana. Mitään alle 300 panon miestä en tänne huoli!
Grrrr mikä rööriporari ;)
Tekisi kyllä mieli saada kunnon kakkaröörirunttaus tuollaiselta luolamieheltä ;)
"Minulta eivät kyllä saa yhtäkään tulppaania eikä tule clubileipääkään eipä sillä, siitäs saatte, mitäs olette niin olevinanne. Kehukaa lisää itse itseänne tuolla:
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288662588740.html "
Ihanaa, nyt meneekin koko tämä ilta ja huominen päiväkin tuon kehugeneraattorin kanssa pelatessa. :D
Absoluuttisella pahuudellakin on siis oma päivänsä. Onneksi olkoon sitten ja hyvää absoluuttisen pahuuden päivää kaikki pahuuden olennot. Muistakaa potkia maassa makaavaa.
Hmm, nainen. Mikä tai mitä se on? Paljon on tullut nähtyä olentoja elämäni aikana ja joiden luulisin olevan naisia. Pukeutuvat jotenkin eri tavalla, ovat diskanttiäänisiä ja hymyilevät melkein aina. Kehdannut en ole kysyä ja kukaan ei ole kertonut ovatko he naisia.
Outoa vetovoimaa tuntenut aina niiden läheisyydessä ja ajatellut onkohan se voima haitallista tai ehkä vaarallistakin. Voima yleensä on koska se vaatisi vastareaktion Newtonin 3:nen lain mukaan. Vetäydyn yleensä ajatuksiini tai poistun diskreetisti turvallisen välimatkan päähän ottamasta enempää asiasta selvää.
No, ehkä se vielä joskus selviää mikä nainen on. Tai sitten ei. Kaikki muut kuitenkin näkyvät viettävän aikaa näiden olentojen seurassa ja puhuvan niistä jotka vaikuttavat olevan sellaisia eikä heille ainakaan näkyvästi ole mitään haitallista sattunut.
No...
Minä tietenkin juhlistan naistenpäivää. Ja lähden liikenteeseen. Naisten kunniaksi Stam1nan keikka. Sitten nostan lasin naisille Armaksessa ja sitten yritän antaa jollekin naiselle lahjaksi itseni.
Jos pettyy, niin muistutan että ajatus on tärkein.
Päivää... Naiset.
Ja meille miehille tiedoksi: Kyllä se miestenpäiväkin pian taas koittaa, ei kannata panikoitua:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Kansainvälinen_miestenpäivä