Olenko kaunis?

7141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei mies voi olla kaunis eikä pidä olla.

Äänestä
  • Olenko komea?

    Äänestä

Riippuu miten määritellään komeus.

Äänestä

Näytät vähän hintiltä. Sellainen ovela ilme, että jotain siellä peräaukossa on piilossa, vai mitä...

Äänestä

Kaksoisleukasi on hienoinen miinus tekijä.

Äänestä

mitäköhän miinuksia xbabelta löytyy?

Äänestä

Muista että Porvoo on pieni kaupunki....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atm porvoo kirjoitti:

http://kuvaton.com/k/yQ1v.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu