mikä täs steamissa on?

joku joka ei steamistä tykkää

kun yritän logata itteni sisään niin se sanoo jotain "this may be a connection problem with your internet or steam network please visit www.steampowered.com" eilen vielä toimi niinku steam tavallisesti toimii kun ottaa huomioon miten huono! steam on aina siinä on joku ongelma mutta kuitenki miks se valittaa?!

5

1024

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lammas-jr1

      ...myöhemmin uudestaan.

    • Kimnice

      Steamissa alkoi tänään Half-Life2:n preloadissa vaihe 4, joten on ymmärrettävää, että on hieman jumissa..

      • coi

        nii vois tässä samal kysyy et olisko kellää mitää tietoo mikä auttais kun mulla se hl2 preload on pysähtyny 27% kohdalle, ja kun koitan jatkaa sitä koko steam kaatuu, ja tarviiko tota preloadii minnekää jos ostaa hl2 kaupasta cd:llä


      • coi kirjoitti:

        nii vois tässä samal kysyy et olisko kellää mitää tietoo mikä auttais kun mulla se hl2 preload on pysähtyny 27% kohdalle, ja kun koitan jatkaa sitä koko steam kaatuu, ja tarviiko tota preloadii minnekää jos ostaa hl2 kaupasta cd:llä

        Ihan turhaan lataa sitä jostai steamista ku saa nopeesti cd:ltä. Ja mitä sillä sit tekee ku se on ladannu steamista? Varmaan pyytää cd-keyn tai jotain.


    • ounake

      Lol ei juma repeen NOPIAA NYT JOKU TEIPPIÄ!!!?!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      201
      11831
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8208
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      58
      6246
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      172
      5174
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      51
      4938
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      47
      4492
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      116
      4398
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      118
      3880
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      81
      3373
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      51
      1887
    Aihe