Tää sinkku palstan

anti on jotain hyvin erikoista. Hyvin hyvin erikoista.
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No, eikö se Rauli Baddinginkin aikoinaan lauloi, että joskus tekis toisinaan sitten taas ei.

anti se tuppaa tässä elämässä olemaan epävakio vähän kaikessa juu..

en nyt tiedä mitä fiilaten ja höyläten tarkoittaa....jotain hyvin, hyvin erikoista varmaan...

tuo Baddingin vempulointi on kyllä mestarikatseltavaa,.tanssiopelle voisi ehdottaa, että opettaisi meille kurssilaisille tuota käärmemamba sambaa.

http://www.youtube.com/watch?v=BAxT7uTJ7rI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epävakio kirjoitti:

anti on jotain hyvin erikoista. Hyvin hyvin erikoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu