http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/charla-nash-chimp-attack-victim-3091674
Netissä kiertää huhu että Travisillä olisi ollut kiihkeä seksisuhde suomalaisnaisen kanssa. Vaikka eihän siinä mitään uutta ole että tumma ja tulinen mies kiihottaa suomalaista naista.
Netissä kiertää huhu että Travisillä olisi ollut kiihkeä seksisuhde suomalaisnaisen kanssa. Vaikka eihän siinä mitään uutta ole että tumma ja tulinen mies kiihottaa suomalaista naista.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ootko koittanut hakea psykiatrista hoitoa btw
Mauttomin aloitus ikinä, jos noin järkyttävän tapauksen linkitit ihan vaan että saat väännellä sitä mielesi mukaiseksi. Luulin että palstapoikien sairaalla mielellä olisi edes jotain rajaa... Et varmaan suonut ajatustakaan sille, miltä omien kasvojen menettäminen tuolla tavalla mahtaisi tuntua.
En missään nimessä halua pilkata jännäpanijan uhriksi joutunutta sivullista naista vaan herättää keskustelua suomalaisnaisten eksootikan kaipuusta. Suomalainen naislaulaja monikulttuurisesta seksuaalisesta himosta laulunkin joskus vuonna miekka ja kilpi.
http://www.lyricsfreak.com/k/kikka/apinamies_20293777.html
Ollaanpa sitä taas ällöttäviä idiootteja. Ei ihme, että täällä naputtelette illat. Oikeilla miehillä kun on emännät kainalossa sohvalla tähän aikaan.
Mitämitä!? Taasko on joku suomilutka mennyt antamaan karvakädelle ja samaan aikaan me kunnolliset suomalaiset miehet saamme yksin runkata omalla kaljulla kädellämme. Tämä ei ole oikein!