Seuranhaku

Saako tältä palstalta etsiä seuraa?
4141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä kieltää?

Äänestä

mikä vuosikerta mahtaa olla hakusessa? mulla vois olla muutama vuosikerta ja satunnaisia irtonumeroita tyrkyllä..

Äänestä

Varmasti hakea saa, mutta tuskin kovin helposti täältä seuraa löytyy. Kannattaa mielummin kokeilla onneaan jollain treffipalstalla. Niiden suhteen onkin sitten aika paljon valinnanvaraa. http://www.seuranhaku.net/ Tuolta voi käydä katsomassa erilaisia vaihtoehtoja. Deittipalveluista on yleensä paljon helpompi löytää seuraa kuin keskustelupalstoilta.

Äänestä

Senkun rekisteröit nimimerkkisi ja alat kirjoitella tänne, niin sinuun saa yhteyden, jos joku kiinnostuu. Sähköpostiosoitteiden jakaminen on kielletty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seurankipeä kirjoitti:

Saako tältä palstalta etsiä seuraa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu