varastettu..

Onko kellään punavalkoista Grisley Megaa?ainakin hobby hall myi niitä nelisen vuotta sitten.Omani varastettiin ja nyt tarvitsisin kuvan poliisia varten.Pystyisiköhän kukaan auttamaan?..
72815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

oliko se lukossa????? Jos ei ollut niin poliisille ilmoitus on turha jos se oli lukossa niin pitää olla kuvakin...
Toivotaan et fillari löytyy!!!

Äänestä
  • Joo,lukossa oli kyllä.Nyt pitäis vaan löytää jostain kuva kun en itse aikoinaan tajunnut ottaa.Taitaa olla kyllä aika mahdotonta,niinkuin yleensä koko pyörän löytyminen,mut yritän ainakin etsiä kovasti.

    Äänestä

  • Grisley mega kirjoitti:

    Joo,lukossa oli kyllä.Nyt pitäis vaan löytää jostain kuva kun en itse aikoinaan tajunnut ottaa.Taitaa olla kyllä aika mahdotonta,niinkuin yleensä koko pyörän löytyminen,mut yritän ainakin etsiä kovasti.

    eikö netistä löytyy kuvia????
    www.goole.fi sitten grisley mega sit kuvat
    kokeileppas kotona kyl pitäis löytyä!!!!:)

    Äänestä

  • Grisley mega kirjoitti:

    Joo,lukossa oli kyllä.Nyt pitäis vaan löytää jostain kuva kun en itse aikoinaan tajunnut ottaa.Taitaa olla kyllä aika mahdotonta,niinkuin yleensä koko pyörän löytyminen,mut yritän ainakin etsiä kovasti.

    www.google.fi sit mega grisley sit kuvat :)

    Äänestä

ainakii meijän talossa alatallissa on joku grisley mega mut ei oo mun!!!
TOIVON ETTÄ FILLKARI LÖYTYIS!!!!

Äänestä

Riitti ostokuitti pyörästä...

Äänestä

Tuo kuva ihmetyttää myös itseäni,mihin sitä tarvitset ?

Jos aiot tehdä tuosta rikosilmoituksen joka tarvitaan vakuutusyhtiötä vareten niin ei siihen kuvaa tarvita.

Jos kyseessä on tuo vakuutusasia niin valitettavasti joudun tuottamaan ehkä suurenkin pettymyksen.
Kerroit että pyörä on Hobby Hallin markkinoima ja nelisen vuotta vanha.
No noissa vakuutuksissa on pääsääntöisesti omavastuu ja ikävähennys,nämä yhdidtettynä mitään korvattavaa tuskin jää.

Jos taas tarvitset kuvaa sitä varten että Poliisit tuon pyöräsi löytävät niin kuva on tuossakin tapauksessa turha,eivät ne Poliisit kenenkään pyöriä etsi.

Tuosta kaikesta ylläolevasta huolimatta "todella" toivon että löydät tuon pyöräsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Grisley mega kirjoitti:

Onko kellään punavalkoista Grisley Megaa?ainakin hobby hall myi niitä nelisen vuotta sitten.Omani varastettiin ja nyt tarvitsisin kuvan poliisia varten.Pystyisiköhän kukaan auttamaan?..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu