Kolmen suomalaisen ikonin huippuhetkiä.Mikä on sykähdyttävin?
1) http://www.youtube.com/watch?v=ZRROpiNAvPw
2) http://www.youtube.com/watch?v=FfT1ZoDVLb0
3) http://www.youtube.com/watch?v=ElpD3Kq1wGY
Gallup
14
102
Vastaukset
- Neiti Näpsä
Huippuhetki sinun säälittävässä elämässäsi: aina kun saavun palstalle.
- Neiti Näpsä
Eniweis, äänestän numeroa 2.
- Neiti Näpsä
Neiti Näpsä kirjoitti:
Eniweis, äänestän numeroa 2.
Paskat vaihtoehdot, jätän väliin.
- määmy
Totean et numero 2 o nun feivöritti.
- puskarunoilija
Ehdottomasti tämä
http://www.youtube.com/watch?v=_y8Kn6DDnLM - Ikisinkku M
Kekkonen ilman muuta.
- punapää
Albis on yhdistelmä kakkosta ja kolmosta! =))))))
Granlund
- määmy
Granu, o number 1
Suomalaiset on ilmaveivikansaa niin kuin näistä esimerkeistä nähdään. Urkin ja Pasin on kansanperinnettä, Mikken enempi sofistikoitunutta tyyliä. Joten se.
Otetaan luukku numero 10 ja lukitaan vastaus.
http://tinyurl.com/qhs26fu- Ikisinkku M
Aika paljon kertoo ihmisestä se että sitä naurattaa kun vanhus kaatuu portaissa. Jos taas jonkun känniääliön töppäilylle nauraa se on minusta ihan normaalia.
Karjalainen on, kuten aina, ihan naamat tossa eikä taida olla Urkkikaan ihan selvistä päin. Viinan kanssa lutraaminen oli tohon aikaan ihan käsittämätöntä kun nykypäivään vertaa. Kekkosesta pitäisi kysyä, että mitä ihmettä se teki pressana vielä tossa vaiheessa niin, että tollaset pilkkakuvat on edes mahdollisia.
- Pystykorva
bravo.bravi kirjoitti:
Karjalainen on, kuten aina, ihan naamat tossa eikä taida olla Urkkikaan ihan selvistä päin. Viinan kanssa lutraaminen oli tohon aikaan ihan käsittämätöntä kun nykypäivään vertaa. Kekkosesta pitäisi kysyä, että mitä ihmettä se teki pressana vielä tossa vaiheessa niin, että tollaset pilkkakuvat on edes mahdollisia.
Kekkiksen aikana Suomi oli ryssän vallan alla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1981519
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140944Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58931- 85902
- 53816
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10720Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t262719Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338671Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74646