että aina kun on kyse palstan naisten-aitojen ja naista esittävien feikkien-ulkonäöstä niin he sanovat olevansa erittäin kauniita.
Uskotteko heitä?
Heh! :O)
Oletteko huomanneet
15
102
Vastaukset 15
- .........
En muista nyt heti muita, jotka olisivat kehuneet itseään kauniiksi, kuin Kiskisu.Ketä tarkoitat?
- relaxed_eyes.
y.b ja feikeistä shxtsense ja tosi.typy...
Heh! :O) - ...............
relaxed_eyes. kirjoitti:
y.b ja feikeistä shxtsense ja tosi.typy...
Heh! :O)Missä ovat kehuneet? Laita linkkiä.En muista heistä kenenkään sanoneen olevansa kaunis.
- relaxed_eyes.
............... kirjoitti:
Missä ovat kehuneet? Laita linkkiä.En muista heistä kenenkään sanoneen olevansa kaunis.
Eti itte perkeIe.
Heh! :O) - ...............
relaxed_eyes. kirjoitti:
Eti itte perkeIe.
Heh! :O)Ei niitä löydy. Yb on sanonut olevansa läskiperse, sxthsense ilmoittanut olevansa yli viiskikymppinen ja tosi..typy maininnut vain lyhyen vaalean tukan.
............... kirjoitti:
Ei niitä löydy. Yb on sanonut olevansa läskiperse, sxthsense ilmoittanut olevansa yli viiskikymppinen ja tosi..typy maininnut vain lyhyen vaalean tukan.
Totta, muistit oikein. Minulla on edelleen lyhyet, vaaleat hiukset. Oma ulkoinen habitus ei muutu hetkessä.
En ole huomannut palstan aitojen tai feikkejen miestenkään itseään hirveiksi peikoiksi nimittävän. Enkä naistenkaan sen erityisemmin itseään tuovan esille.
- relaxed_eyes.
Onko kirpela taas raiskattu?
Heh! :O) - oletko se sinä
relaxed_eyes. kirjoitti:
Onko kirpela taas raiskattu?
Heh! :O)Genio??? ja väärällä nickellä. Hyi sua!!
- relaxed_eyes.
oletko se sinä kirjoitti:
Genio??? ja väärällä nickellä. Hyi sua!!
En ole viron narkkari Genio.
Heh! :O) Sen olen laittanut merkille, että dazua ja geniota jotkut haluavat ihan poikkeuksellisen paljon tuoda esille. Ovat kai sitten jotain todella erikoista.
- punapää
relaxed_eyes. kirjoitti:
En ole viron narkkari Genio.
Heh! :O)Relaa, kyllä mä ainakin sua uskon!
Et tietenkään ole narkkari.....mut kaikkea muuta ehkä?
Ainakin väärän nicken alla taaskin!
- Look like??
Mitäs järkeä olis itseään rumaksi kuvailla??
- 9+8
Mikä kauhea numero tästä nousi,kun kerrankin joku palstanainen kehaisi ulkonäköään, eli Kiskisu totesi olevansa omasta mielestään supertähden veroinen?
Miehistä täällä ovat kehuneet omaa ulkonäköään melkein jokainen rekattu.No vittu. Pikkupakko kehua itte omaa ulukonäköänsä ku ei kukaa muu kehu. Ei eres oma äiree.
Ainakaan mun ulkonäköä ei oo kukaan muu kehunu ku vaimo, yks velpoika ja siskonmiäs. Yleensä kukaa ei oo sanonu mitää, mutta jos joku jotaki on sanonu ni lähinnä haukkunu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011233
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku91850Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466