Kävipä Kemijärvellä reipasliikkeinen mihenmalli, nimittäin Väätäisen Juha. Hän lupasi 2012 Kaukosen siltaan rahat ja net tulivat. Siltaa tehään. Enempi tällaista eli pannaan Juha Brysseliin..
Juha Väätäinen
Nysse
7
2792
Vastaukset
- 68778
Vittumainen ukko, vanha doku.
- kyykä
Juossut aikanaan vähäisetkin aivot hangille. Paljonkohan nysse saa persuilta???
- Anonyymi
Tampereen kaupunki kustantaa nysset
- Anonyymi
HÄVYTÖNTÄ, liki jumalanpilkkaa suoltaa tuollaista Suomalaisesta juoksijalegendasta !
Kirkonmäelle jalakapuuhun pittäis laittaa tuommosia suustaan päästävä !- Anonyymi
Julmaa so on kun perseestä tehhää taidetta!
- Anonyymi
He on niitä kateellisia poloisia jotka ei itse saa elämässään mitään aikaan.
- Anonyymi
Teette jopa hirvenmetsästys kestä taidetta,palleilleampujat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609151IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3096351Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661420Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61331- 1091121
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.831052Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut63915Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43808Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23716MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708