Ei mahdollisuuksia.

Suomessa on valtaisa nais tyhjiö ja yksinäisiä miehiä.Minä 46v hyväkuntoinen mies en kelpaa kenellekkään asun PK-seudulla.
Surullinen tilanne.
4221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kuule mummotunneliin näytille.Siletä voi löytyä sinun etsimäsi nainen.Tai harrastuspiireistä jen...Älä luovuta.Joku on jossain sinua varten.

Äänestä

Ainut harrastus piiri,josta naisen löytää on tanssi.Muualta ei kyllä löydy tai,jos joku tietää niin kertokaa.

Äänestä

Naiset on nirsoja ja niille kelpaa vain hyvätuloinen komea 180 cm mies joka juo usein ja hakkaa naista.

Äänestä

Nimenomaan tuo 180cm ja 190cm tai pidempi niin olet taas ulkokehällä. Pätäkkä auttaa varmasti sehän on selvä,mutta tuo juominen ei varmaankaan ole plussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7599400 kirjoitti:

Suomessa on valtaisa nais tyhjiö ja yksinäisiä miehiä.Minä 46v hyväkuntoinen mies en kelpaa kenellekkään asun PK-seudulla.
Surullinen tilanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu