Mitä mieltä?

Mitä mieltä ootte sarjanousija spv:stä. mun mielestä alottanu kautensa aika hyvin kun ottaa huomioon seuran pelaaja kapasiteetin. Yks positiivinen yllätys on ainakin itselleni ollut Jarno Hirvonen.
3405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jarno Hirvosen otteet ovat olleet ainakin peleissä mitä olen ollut itse katsomassa jopa joukkueensa parhaita minun mielestäni. SPV olisi voinut kautensa aloittaa paremminkin, vaikka on kylläkin vaikea voittaa heti ensimmäisissä peleissä Josbaa ja SSV:tä. Nooh, katsotaan miten kausi etenee...

Äänestä

Vielä kun sais ykkös ketjuun jonkun nopeamman ja ehkä muutenkin paremman sentterin niin tulosta vois tulla enemmänkin, kaikella kunnioituksella Tommy Koposta kohtaan.

Äänestä
  • ....nähnyt SPV:n peliä,mutta eiköhän se tuu tällä kaudella vastaan jossakin vaiheessa ja odotan innokkaasti heitä tänne pääkaupunki seudulle!!
    Ja onhan ne jo voittanu pelejäkin....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sakke kirjoitti:

Mitä mieltä ootte sarjanousija spv:stä. mun mielestä alottanu kautensa aika hyvin kun ottaa huomioon seuran pelaaja kapasiteetin. Yks positiivinen yllätys on ainakin itselleni ollut Jarno Hirvonen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu