Hetkeksi rakkautta, ymmärrystä ja hellyyttä? Mistä löytäisin sut 30-40v mukava mies?
löytyykö salaista seuraa?
18
2082
Vastaukset
- Totuus on näin
Mukavia miehiä ei ole olemassakaan !!!!
- vastaapian
Älä ny, olen kuuskytviis ja täytän kaikki kriteerisi!!
- Anonyymi
Homponpomppoo siellä seuraa hakee.
- Vaatimaton
Mitä siinä hetkessä kerkiää, niin rakkautta kyllä mutta rakastelussa menee kyllä koko yö.
- Slepa
Reilu parikymppinen löytyy, ota yhteyttä nii köyritään.
- Pääsiäispupu
Tinderistä löytyy ;)
- varovaan
kyl täälä ois samaista seuraa vailla , mutta paikka pieni joten nopeasti leviää tieto joten pitä olla erityisen varovaista
- Seisoj
Mie joutasin kyllä miten sut saapi kiinni
- mainari1
kaivosmiehiä jotka on reissunpäällä löytyy kyllä netistä eivätkä huutele perään
- ei käy
Mutta kun mainareille kelpaa vain miehen karvainen peräaukko.
- Anonyymi
ei käy kirjoitti:
Mutta kun mainareille kelpaa vain miehen karvainen peräaukko.
Siis p-räreikä.
- naksutellaan
Ennih miten sut sais kiinni, t normi ukko joka vois tarjota sulle jtn ku tuut vierailulle rollohon
- weikko
Oikeastiko
- komennuskolli
Täällä ois 21v jätkä
Jos vielä voimassa haku niin täällä olisi mukava mies
- Anonyymi
Minä voin antaa isoa ja tyydytän sinut Mutta ilman kumia tai ehkäisyä
- Anonyymi
Juontajat Julianna Jokela ja Niko Saarinen puhuivat NRJ:n aamulähetyksessä alusasuista ja siitä, kuinka usein ne olisi syytä vaihtaa.
Yleensä naiset ja miehet vaihtavat alushousunsa päivittäin.
Jokela nosti lähetyksessä esiin tutkimuksen, jonka mukaan miehen ei tarvitse vaihtaa alushousuja päivittäin, mikäli hän ei hikoile. Naisille vaihtoa suositellaan jopa kahdesti päivässä.
– Ton mä toisaalta ymmärrän. Naiset hikoilee sieltä enemmän ja tulee tönkkänen tuoksu, Saarinen totesi.
– Mä en tiedä, onko soveliasta sanoa, mutta en ole ikinä haistanut poikapuolisen ystäväni alakertaa, mutta muutamia kertoja olen haistanut kun naispuolinen kaveri tulee vessasta.
– Sä haistat sen hajun, vaikka en ole mennyt mitenkään erikseen haistelemaan. Se haisee huoneilmassa, Saarinen vakuuttaa.
Jokelan hämmästellessä Saarinen jatkaa:
– Tää on fakta, ei läppä. Olen useamman kerran haistanut mun ystävättärien p***n hajun. Suosittelisin, että enemmän kuin kaksi kertaa päivässä vaihtaisi ne pikkuhousut.
– Olet siis istunut huoneessa ja nainen tullut vessasta ja sä oot haistanut sen? Jokela hämmästelee.
Somessa Saarisen puheet aiheuttivat hämmennystä.
– Järkyttävää kuunneltavaa tää Niko Saarisen NRJ-aamu tänään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103